Pierwsza gwiazdka: opowieść o wierze i przyjaźni [DVD + książeczka]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Imperial CinePix
  • Waga: 0.2 kg
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 39,90 zł

Mały, lecz dzielny osiołek Bo tęskni za życiem z dala od codziennej harówki w wiejskim młynie. Któregoś dnia zbiera się na odwagę i wyrywa na wolność. W podróży towarzyszy mu urocza owieczka Ruth, która przypadkowo odłączyła się od stada i wesoły gołąb Dave o wielkich aspiracjach.

Razem z zabawnymi wielbłądami oraz innymi nieco ekscentrycznymi zwierzętami, Bo i jego nowi przyjaciele podążają za gwiazdą, na spotkanie przygody marzeń, by wkrótce stać się bohaterami najwspanialszej opowieści wszech czasów.


Tytuł oryginalny: Star

Wydanie: DVD+książeczka o filmie

OPOWIEŚĆ O WIERZE I PRZYJAŹNI

Mały, lecz dzielny osiołek Bo tęskni za życiem z dala od codziennej harówki w wiejskim młynie. Któregoś dnia zbiera się na odwagę i wyrywa na wolność. W podróży towarzyszy mu urocza owieczka Ruth, która przypadkowo odłączyła się od stada i wesoły gołąb Dave o wielkich aspiracjach. Razem z zabawnymi wielbłądami oraz innymi nieco ekscentrycznymi zwierzętami, Bo i jego nowi przyjaciele podążają za gwiazdą, na spotkanie przygody marzeń, by wkrótce stać się bohaterami najwspanialszej opowieści wszech czasów.
(IC)

Kategoria: animowany
Czas trwania: 83 min.
Obsada: w wersji polskiej głosów użyczyli m.in:
Mateusz Narloch, Joanna Kudelska, Kamil Pruban, Krzysztof Szczepaniak, Barbara Garstka, Izabela Dąbrowska, Agnieszka Mrozińska, Karol Wróblewski, Wojciech Żołądkowicz, Anna Szymańczyk, Agnieszka Fajlhauer, Paweł Ciołkosz, Grzegorz Pawlak, Marek Robaczewski, Wojciech Machnicki, Piotr Bąk, Robert Jarociński, Tomasz Steciuk, Andrzej Chudy
Reżyseria: Timothy Reckart
Dodatki: w wersji oryginalnej

    Śpiewaj razem z Bo i przyjaciółmi
    Tańcz do "Life Is Good" A Great Big World
    Teksty piosenek, które wykonują: Mariah Carey, Fifth Harmony, A Great Big World, Kelsea Ballerini, Kirk Franklin
    Zawiera także: DeVon Franklin i wiara przez cały rok
    ... i jeszcze więcej

Rok produkcji: 2017
Data premiery: 7.11.2018
Dźwięk: DOLBY DIGITAL 5.1
Wersja językowa: angielski 5.1, polski 5.1 (dubbing), czeski 5.1, węgierski 2.0, rumuński 5.1, słowacki 5.1
Napisy: polskie, angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, hebrajskie, węgierskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie
Format obrazu: 1.85:1; 16x9