007 JAMES BOND: KOLEKCJA cz.1 -6x Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 3 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 549.90 zł
Kolekcja zawiera 6 filmów:
James Bond 01 - Dr. No (Blu-ray)
James Bond 02 - Pozdrowienia z Rosji (Blu-ray)
James Bond 04 - Operacja Piorun (Blu-ray)
James Bond 08 - Żyj i pozwól umrzeć (Blu-ray)
James Bond 12 - Tylko dla twoich oczu (Blu-ray)
James Bond 20 - Śmierć nadejdzie jutro (Blu-ray)

dd


Tytuł oryginalny: James Bond Blu-ray Collection Six-Pack
Wydanie: 6 Blu-ray

Reżyseria: Terence Young, Guy Hamilton, Lee Tamahori, John Glen
Obsada: Sean Connery, Bernard Lee, Anthony Dawson, Ursula Andress, Eunice Gayson, John Kitzmiller, Jack Lord, Zena Marshall, Lois Maxwell, Joseph Wiseman, Robert Shaw, Desmond Llewelyn, Pedro Armendariz, Martine Beswick, Daniela Bianchi, Francis De Wolff, Walter Gotell, Lotte Lenya, Luciana Paluzzi, Molly Peters, Rik Van Nutter, Yaphet Kotto, Julius Harris, Carole Bouquet, Topol , Judi Dench, John Cleese, Michael Madsen, Pierce Brosnan, Will Yun Lee, Halle Berry, Rosamund Pike, Rick Yune, Emilio Echevarria, Kenneth Tsang, Mikhail Gorevoy, Toby Stephens

Opis:
Kolekcja zawiera 6 filmów:
James Bond 01 - Dr. No (Blu-ray)
James Bond 02 - Pozdrowienia z Rosji (Blu-ray)
James Bond 04 - Operacja Piorun (Blu-ray)
James Bond 08 - Żyj i pozwól umrzeć (Blu-ray)
James Bond 12 - Tylko dla twoich oczu (Blu-ray)
James Bond 20 - Śmierć nadejdzie jutro (Blu-ray)

DR. NO (Doctor No)
Nazywa się Bond, James Bond. 
W filmie, który rozpoczyna serię przygód super agenta 007 James Bond (Sean Connery) wyjaśnia sprawę podwójnego morderstwa na Jamajce. Trafia do siedziby tajemniczego Dr. No, naukowego geniusza, który zamierza zniszczyć program kosmiczny Stanów Zjednoczonych. Poznaje piękną Honey Ryder (Ursula Andress) i toczy zaciekłą walkę z bezwzględnym terrorystą.

POZDROWIENIA Z ROSJI (From Russia With Love)
James Bond (Sean Connery) w konfrontacji z groźną organizacją WIDMO. Śmiertelna rywalizacja dotyczy przejęcia kontroli nad Lektorem - radziecką maszyną dekodującą wszelkie szyfry.
Misja Bonda jak zwykle obfituje w mrożące krew w żyłach pościgi i walki, ze słynną sceną bójki w Orient Expressie.James Bond kolejny raz daje dowód, że agenta 007 nie da się powstrzymać. 

OPERACJA PIORUN (Thunderball)
Emocjom nie ma końca, gdy agent 007 wkracza da akcji. 
Tym razem stawia czoła potężnemu złoczyńcy, który grozi zrównaniem z ziemią całego Miami w razie nie otrzymania ogromnego okupu. Zagrożone są miliony istnień, a ich przyszłość spoczywa na barkach jednego człowieka - Jamesa Bonda... 

TYLKO DLA TWOICH OCZU (For Your Eyes Only)
Akcja tego pełnego znakomitych scen kaskaderskich i efektów specjalnych kolejnego odcinka przygód super agenta rozgrywa się w malowniczej scenerii greckiego wybrzeża. 
Tytułowa piosenka została w 1981 roku nominowana do Nagrody Akademii. 
James Bond otrzymuje zadanie odnalezienia cennego ładunku, przewożonego przez statek, który z niewyjaśnionych przyczyn zatonął u wybrzeży Albanii. Ładunkiem tym jest super tajny sprzęt umożliwiający pełną kontrolę nad łodziami podwodnymi o napędzie atomowym, który oczywiście nie może wpaść w ręce Rosjan. W pełnej emocji i niebezpieczeństw misji przystojnemu agentowi towarzyszy piękna i tajemnicza Melina Havelock (Carole Bouquet).

ŻYJ I POZWÓL UMRZEĆ (Live And Let Die)
W roli super agenta 007 debiutuje Roger Moore i znakiem firmowym jego Jamesa Bonda stanie się od tej pory ironicznie wzniesiona brew. Akcja - podobnie jak w pierwszej części przygód Bonda - rozgrywa się na Jamajce. Trzej brytyjscy agenci tracą życie w tajemniczych okolicznościach, a ich wyjaśnienie należy do Bonda. Podczas śledztwa przyjdzie mu się zmierzyć nie tylko z niebezpiecznym mordercą ale także z niezwykłymi mocami wyznawców Voodoo.
Jane Seymour wciela się w rolę pięknej kapłanki Voodoo odczytujacej przyszłość i przeznaczenie z kart tarota, która traci jednak swą moc i niewinność ulegając czarowi (i małemu podstępowi) przystojnego super agenta. Natomiast w roli przestępcy doskonałego, w tym egzotycznym epizodzie bondowskiej serii, występuje Yaphet Kotto.

ŚMIERĆ NADEJDZIE JUTRO (Die Another Day)
Pierce Brosnan kolejny raz wciela się w postać nieustraszonego agenta 007 w najnowszym, kipiącym akcją i gwałtownie podnoszącym poziom adrenaliny, jubileuszowym (już 20.!) filmie z serii o przygodach Jamesa Bonda. W roli pięknej dziewczyny Bonda występuje zdobywczyni Oscara - Hale Berry.
Tajna misja Bonda pali na panewce - choć akurat w tym wypadku wybuchów jest niemało - a sam agent wpada w ręce wrogów. Po kilku miesiącach tortur i przesłuchań zostaje zwolniony w ramach wymiany więźniów. Dowódcy z MI6 przekonani, że pod wpływem tortur zdradził swych towarzyszy, pozbawiają go licencji na zabijanie. Bond, gotów jest na wszystko, by odzyskać dobre imię, zemścić się i powrócić do czynnej służby. Na swej drodze spotyka piękną Jinx (Berry) i tajemniczą Mirandę Frost (Rosamund Pike), które odegrają kluczowe role w jego misji. Ślad prowadzi do multimilionera Gustawa Gravesa (Toby Stephens) - niebezpiecznego szaleńca, którego tajna, diaboliczna broń ma rzucić świat na kolana.
(IMPERIAL CINEPIX)
 
Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), włoski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, greckie, hebrajskie, hindi, hiszpańskie, islandzkie, polskie, portugalskie, rumuńskie, słoweńskie, tureckie, węgierskie, włoskie

Format obrazu:
Czas: 717 minut
Rok produkcji: 2002