Afera Thomasa Crowna - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Doskonały pełen akcji thriller sensacyjny w reżyserii twórcy Szklanej pułapki i Polowania na Czerwony Październik z Piercem Brosnanem i Rene Russo w rolach głównych.

d2 

Tytuł oryginalny: The Thomas Crown Affair
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: John McTiernan
Obsada: Denis Leary, Rene Russo, Pierce Brosnan

Opis: Doskonały pełen akcji thriller sensacyjny w reżyserii twórcy Szklanej pułapki i Polowania na Czerwony Październik z Piercem Brosnanem i Rene Russo w rolach głównych.
Thomas Crown (Brosnan) to miliarder, którego główną rozrywką jest szukanie mocnych wrażeń. Gdy otaczający go świat staje się zbyt nudny i monotonny, Crown decyduje się na najbardziej ryzykowną z dotychczasowych akcję - kradnie bezcenny obraz z pilnie strzeżonego muzeum na Manhattanie.
Do odzyskania obrazu zostaje wynajęta piękna pani detektyw z firmy ubezpieczeniowej Catherine Manning (Russo). Podczas śledztwa udowadnia, że jest również inteligenta i żądna przygód jak Crown, który podejmuje wyzwanie by zmierzyć się z naprawdę godnym siebie przeciwnikiem.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 2.0), niemiecki (DTS 5.1), angielski (DTS-HD MA 5.1), turecki (Dolby Digital 2.0), włoski (DTS 5.1), hiszpański (DTS 5.1), francuski (DTS 5.1), rosyjski (Dolby Digital 2.0), japoński (DTS 5.1), tajski (Dolby Digital 2.0), portugalski (DTS 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, chorwackie, duńskie, estońskie, fińskie, francuskie, greckie, hiszpańskie, holenderskie, indonezyjskie, japońskie, kantońskie, koreańskie, mandaryńskie, niemieckie, norweskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, słoweńskie, szwedzkie, tajskie, tureckie, węgierskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 16:9, 1080p 2.35:1

Czas: 113 minut
Rok produkcji: 1999