Alicja w krainie czarów ( Walt Disney) [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.00 zł
Zanurz się w zabawnym, dziwacznym oraz mistrzowsko animowanym i udźwiękowionym świecie "Alicji w Krainie Czarów". To wyjątkowy i niepowtarzalny film, który każdy powinien zobaczyć. Poznaj Krainę Czarów - miejsce, które z każdą następną zwariowaną przygodą staje się coraz bardziej niewiarygodne i fantastyczne! Spotkaj Szalonego Kapelusznika, Zająca Marcowego, Tweedle Dee i Tweedle Dum, Kota z Cheshire, Królową Kier oraz wiele innych niezapomnianych postaci. "Alicja w Krainie Czarów" to film, który pokocha cała twoja rodzina! Ach jak zdumiewająco! Coraz zdumiewajęcej!

ddb

Tytuł oryginalny: Alice in Wonderland
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Hamilton Luske, Wilfred Jackson, Clyde Geronimi

Opis: Zanurz się w zabawnym, dziwacznym oraz mistrzowsko animowanym i udźwiękowionym świecie "Alicji w Krainie Czarów". To wyjątkowy i niepowtarzalny film, który każdy powinien zobaczyć. Poznaj Krainę Czarów - miejsce, które z każdą następną zwariowaną przygodą staje się coraz bardziej niewiarygodne i fantastyczne! Spotkaj Szalonego Kapelusznika, Zająca Marcowego, Tweedle Dee i Tweedle Dum, Kota z Cheshire, Królową Kier oraz wiele innych niezapomnianych postaci. "Alicja w Krainie Czarów" to film, który pokocha cała twoja rodzina! Ach jak zdumiewająco! Coraz zdumiewajęcej!

Dodatki: Na płycie oprócz filmu znajdziesz również dodatki specjalne: piosenka do śpiewania, zagadki do rozwiązania, zaskakujące szkice i wiele innych tajemnic do odkrycia!!
Format i język dźwięku: polski dubbing (DTS-ES), angielski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, polskie, rosyjskie, tureckie
Format obrazu: 4:3, 1.33:1

Czas: 72 minut
Rok produkcji: 1951