Artur i Minimki - Box - 3 xDVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Monolith
  • Weight: 0.3 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł

ddb

Tytuł oryginalny: Arthur et les Minimoys

Wydanie: 3 DVD
Reżyseria: Luc Besson

Obsada: Postacie animowane

w wersji polskiej głosów użyczyli m.in.:
Kajetan Lewandowski, Joanna Brodzik, Daniel Olbrychski, Michał Milowicz, Gabriela Kownacka, Jacek Braciak, Włodzimierz Matuszak, Jarosław Boberek


Opis: ARTUR I MINIMKI (Arthur et les Minimoys)
Jak każdy dziesięciolatek, Artur jest zafascynowany wieczornymi opowieściami Babci. Jego sny wypełniają wojownicy afrykańskich plemion i niezwykłe wynalazki opisane w prastarej magicznej księdze, należącej do Dziadka, który kilka lat wcześniej zniknął w tajemniczych okolicznościach. Kiedy chłopiec zaczyna samodzielnie zgłębiać tajniki magicznej księgi, zauważa, że Dziadek zostawił wskazówki jak odnaleźć skarb ukryty w ogrodzie. Co więcej, odkrywa podziemny świat malutkich, niewidocznych gołym okiem stworzeń - Minimków. Artur odważnie postanawia iść w ślady Dziadka i dostać się do ich świata, aby na własne oczy zobaczyć i zbadać siedem podziemnych królestw. Jednak, aby to uczynić, musi się skurczyć i zostać... Minimkiem!

ARTUR I ZEMSTA MALTAZARA (Arthur et la vengeance de Maltazard)
Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w podróż do mikroskopijnego świata, ucieka przed wartownikami, stacza pojedynek za pojedynkiem z groźnymi szczurami, żabami i kosmatymi pająkami. Kiedy przybywa do wioski Minimków, okazuje się, że nikt z nich nie wzywał pomocy. Czyżby ktoś zastawił pułapkę na małego bohatera?

ARTUR I MINIMKI 3: DWA ŚWIATY (Arthur et la guerre des deux mondes)
Maltazarowi udaje się uwięzić Artura w krainie Minimków, a sam przedostaje się do świata ludzi. Dzięki operacji plastycznej może przybrać postać prawdziwego człowieka i podjąć próbę odnalezienia drogi do domu dziadków. Artur, Selenia i Betamesz nie dają jednak za wygraną i za wszelką cenę starają się powrócić do rzeczywistych rozmiarów, aby powstrzymać Maltazara. Jedynym sposobem na zmianę wzrostu jest spożycie zawierającego magiczne moce miodu Królowej Pszczół. Trójka przyjaciół będzie musiała się jednak pospieszyć, jeżeli chce uchronić swój świat przed zbieraną przez Maltazara armią gigantycznych moskitów. Czasu jest coraz mniej!
(MONOLITH)


Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski dubbing (Dolby Digital 5.1)
Napisy: brak
Format obrazu: 16:9

Czas: 275 minut
Rok produkcji: 2006