Artur i zemsta Maltazara - 2xDVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Monolith
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 38.90 zł
Kontynuacja przeboju kinowego "Artur i Minimki" w reżyserii znakomitego Luca Bessona ("Leon zawodowiec"). 13 film w rankingu najpopularniejszych animacji w historii.

dd5

Tytuł oryginalny: Arthur et la vengeance de Maltazard 
Wydanie: 2 DVD
Reżyseria: Luc Besson
Obsada: Postacie animowane

Opis: Kontynuacja przeboju kinowego "Artur i Minimki" w reżyserii znakomitego Luca Bessona ("Leon zawodowiec"). 13 film w rankingu najpopularniejszych animacji w historii.
Dzięki nowym technologiom fantastyczny świat Minimków zyskał jeszcze bardziej na wizualnej atrakcyjności, a mnóstwo nowych postaci i zakręconych bohaterów oraz dynamiczna akcja zapewniają doskonałą zabawę całej rodzinie!
Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w podróż do mikroskopijnego świata, ucieka przed wartownikami, stacza pojedynek za pojedynkiem z groźnymi szczurami, żabami i kosmatymi pająkami. Kiedy przybywa do wioski Minimków, okazuje się, że nikt z nich nie wzywał pomocy. Czyżby ktoś zastawił pułapkę na małego bohatera?

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, zapowiedź Astro Boy, zwiastun, tworzenie postaci, making of (1), making of (2), making of "Rajska Aleja", teledysk "Poker Face" w wykonaniu Artura i Minimków
Format i język dźwięku: polski dubbing (Dolby Digital 5.1)
Napisy: brak
Format obrazu: 16:9

Czas: 90 minut
Rok produkcji: 2009