Aryskotraci (Walt Disney) [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 39.00 zł 29.00 zł
"Aryskotraci" - dwudziesty pełnometrażowy animowany film Disneya - to niezapomniana mieszanka szalonej przygody, barwnych postaci i dynamicznej muzyki skomponowanej przez słynnych braci Sherman.

dd0

Tytuł oryginalny: Aristocats
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Wolfgang Reitherman
Obsada: Postacie animowane

Opis: "Aryskotraci" - dwudziesty pełnometrażowy animowany film Disneya - to niezapomniana mieszanka szalonej przygody, barwnych postaci i dynamicznej muzyki skomponowanej przez słynnych braci Sherman.
Ta niezwykła opowieść zaczyna się w Paryżu, gdy przemiła i ekscentryczna milionerka Adelajda postanawia cały majątek zostawić w spadku swoim najbliższym... uroczej rodzince rasowych kotów.
Na wieść o zamiarach pracodawczyni, chciwy lokaj Edgar porywa elegancką i łagodną kotkę Markizę oraz trójkę jej psotnych kociąt i porzuca zwierzęta na wsi. Kocia rodzina rusza w drogę powrotną do domu, a jej eskorty podejmuje się uprzejmy i czarujący dachowiec, Thomas O'Malley.
W trakcie obfitującej w niezwykłe przygody podróży, kocur prowadzi nowych podopiecznych do swojej kryjówki, gdzie Scatcat i jego swingujący zespół kotów grają słynne "Każdy chciałby bluesa czuć". "Aryskotraci" to ponadczasowy skarb animacji, a zarazem ostatni film wytwórni zaaprobowany przez samego Walta Disneya, który z pewnością oczaruje ciebie i całą twoją rodzinę!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, dodatkowa kreskówka "Country Cousin", Pierwsze szkice Aryskotratów, Kulisy filmu, Gra Tomasza O'Malley, Śpiewaj z nami "Ev'rybody Wants to Be a Cat ", zwiastuny
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 2.0), holenderski (Dolby Digital 2.0), arabski (Dolby Digital 2.0), polski dubbing (Dolby Digital 2.0), angielski (Dolby Digital 2.0), francuski (Dolby Digital 2.0)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 75 minut
Rok produkcji: 1970