Atramentowe serce [Blu-Ray]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 56.00 zł
Większość Srebrnych Języków woli zachować swój talent w sekrecie....

dd 

Tytuł oryginalny: Inkheart 
Wydanie: [Blu-Ray]
Reżyseria: Iain Softley
Obsada: Paul Bettany, Elizabeth Ann Bennett, Andy Serkis, Brendan Fraser

Opis: Większość Srebrnych Języków woli zachować swój talent w sekrecie. Niektórzy nie zdają sobie z niego sprawy, aż jest za późno. Mo Folchart zajmuje się na co dzień renowacją starych książek i wiedzie spokojne życie wraz ze swoją córką Meggie. Jednak zmienia się ono całkowicie, gdy spotykają tajemniczego Dustfingera. Wyrusz razem z Mo i Meggie na spotkanie fantastycznej przygody, bardziej ekscytującej, niż mógłbyś kiedykolwiek przeczytać na kartach książki. Ponieważ będzie to przygoda powołana do życia! Film produkcji twórców Trylogii Władca pierścieni, na podstawie sagi C. Funke.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, sceny dodatkowe, opowieści Elizy: Aktorka Eliza Bennett opowiada o swoich ulubionych fragmentach nie pokazanych w filmie, historia obsady i twórców filmu, od wyobraźni do strony tekstu: jak tworzą pisarze ( wybrane dodatki z polskimi napisami)
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (TrueHD 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, litewskie, łotewskie, polskie, rosyjskie, rumuńskie, serbskie, słoweńskie, ukraińskie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 16:9, 1080p 2.35:1

Czas: 106 minut
Rok produkcji: 2008