Bandslam - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Monolith
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 19.90 zł
Uwielbiana przez nastolatki gwiazda "High School Musical" Vanessa Hudgens w energetycznej młodzieżowej komedii muzycznej ze znakomitym przebojowym soundtrackiem.

dd

Tytuł oryginalny: Rock On
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Todd Graff
Obsada: Lisa Kudrow, Aly Michalka, Gaelan Connell, Vanessa Hudgens

Opis: Uwielbiana przez nastolatki gwiazda "High School Musical" Vanessa Hudgens w energetycznej młodzieżowej komedii muzycznej ze znakomitym przebojowym soundtrackiem.
Dla nastoletniego Willa muzyka stanowi treść życia. Poza nią mało co go interesuje, wśród rówieśników czuje się więc trochę
wyalienowany.
Po przeprowadzce do New Jersey, chłopak nie spodziewa się żadnych zmian w swoim życiu towarzyskim. A jednak spotyka go niespodzianka. Uczniowie jego nowej szkoły żyją konkursem "Bandslam", w którym biorą udział amatorskie zespoły muzyczne. Zwycięzca będzie mógł nagrać profesjonalną płytę w prawdziwym studiu nagrań. Chociaż Will nie czuje się na siłach, by samemu startować w konkursie, to ma ogromną wiedzę muzyczną i wyczucie, jakiego brak większości nastolatków. Te cechy postanawia wykorzystać szkolna "gwiazda" Charlotte, która nie tylko chce wygrać konkurs, ale też przy okazji odegrać się na swoim byłym chłopaku. Czy Willowi uda się poprowadzić do zwycięstwa dopiero co powstałą kapelę Charlotte?

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 105 minut
Rok produkcji: 2009