Barbie i Magia Tęczy - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.90 zł
Przyłącz się do Barbie jako Eliny w kolejnej przygodzie z krainy baśni. Elina właśnie wyrusza ze swoją ulubioną purchawką Bibule, do szkoły dla wróżek znajdującej się w przecudownym Kryształowym Pałacu. Tam spotka wiele innych kandydatek na wróżki, przygotowujących się do corocznego Wiosennego Szybowania,...

dd5

Tytuł oryginalny: Barbie Magic Of The Rainbow
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: William Lau
Obsada: Postacie animowane

Opis: Przyłącz się do Barbie jako Eliny w kolejnej przygodzie z krainy baśni. Elina właśnie wyrusza ze swoją ulubioną purchawką Bibule, do szkoły dla wróżek znajdującej się w przecudownym Kryształowym Pałacu. Tam spotka wiele innych kandydatek na wróżki, przygotowujących się do corocznego Wiosennego Szybowania, podczas którego powstanie pierwsza tęcza roku.
Tymczasem zła Laverna czyni wszystko, by powstrzymać lot, i spowodować by Bajkotopia pogrążyła się na dziesięć lat w srogiej zimie. Elina i jej nowi przyjaciele już wkrótce dowiedzą się, że w jedności siła. Ale czy wystarczy im tej siły do pokonania Lacerny i stworzenia pięknej tęczy?
ZMDD08

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, mini-gra: tęczowa przygoda, gra pamięciowa: Odjazdowe kroki tańca Bibble, kolorowanki, ćwiczenia i inne zabawy z Barbie, zwiastuny
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 2.0)
Napisy: angielskie, czeskie, greckie, polskie, węgierskie
Format obrazu: 1.78:1, 16:9

Czas: 74 minut
Rok produkcji: 2006