Barbie jako Księżniczka i Żebraczka - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 39.90 zł
W dawno oczekiwanej czwartej produkcji pełnometrażowej Mattela Barbie: Księżniczka i Żebraczka, Barbie gra podwójną rolę tytułową. Kontynuując niezwykły sukces poprzednich trzech filmów z jej udziałem - Barbie w Dziadku do OrzechówBarbie z Jeziora Łabędziego i Barbie jako Roszpunka - Barbie tym razem wciela się w role bohaterek Barbie? Księżniczka i Żebraczka, opartej na popularnej dziewiętnastowiecznej opowieści Marka Twaina Książę i Żebrak.

dd5

Tytuł oryginalny: Barbie - The Princess And The Pauper
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: William Lau
Obsada: Postacie animowane

Opis: W dawno oczekiwanej czwartej produkcji pełnometrażowej Mattela Barbie: Księżniczka i Żebraczka, Barbie gra podwójną rolę tytułową. Kontynuując niezwykły sukces poprzednich trzech filmów z jej udziałem - Barbie w Dziadku do OrzechówBarbie z Jeziora Łabędziego i Barbie jako Roszpunka - Barbie tym razem wciela się w role bohaterek Barbie? Księżniczka i Żebraczka, opartej na popularnej dziewiętnastowiecznej opowieści Marka Twaina Książę i Żebrak. Uwspółcześniona przez Mattel klasyczna powieść zyskała niezrównaną oprawę graficzną dzięki technologii animacji komputerowej CGI. W tej muzycznej przygodzie mamy po raz pierwszy okazję usłyszeć muzyczny talent Barbie. Występuje tu jasnowłosa księżniczka Anna Luiza oraz brunetka Eryka. Każda z nich marzy o innym życiu, w którym sama mogłaby o sobie decydować. Kiedy los styka dziewczęta po raz pierwszy, są one bardzo zaskoczone podobieństwem, lecz już krótko potem łączą je więzy dozgonnej przyjaźni. Gdy nikczemny spisek grozi szczęściu księżniczki i jej królestwa, Eryka ryzykuje własnym życiem, aby uratować przyjaciółkę. Opowieść ta ukazuje, czym jest nadzieja i przyjaźń oraz siła miłości.
ZMDD08

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, śpiewaj z nami, twoje ulubione piosenki z filmu, galeria zwiastunów
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), grecki (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, czeskie, greckie, polskie, węgierskie
Format obrazu: 16:9, 2.35:1
Czas: 85 minut

Rok produkcji: 2004