Barbie jako Roszpunka - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 39.90 zł
Dawno, dawno temu, w czasach gdy na świecie królowały smoki i magia, żyła prześliczna, siedemnastoletnia dziewczyna o imieniu Roszpunka o najpiękniejszych długich, promiennych włosach, jakie można sobie wyobrazić. Ale Roszpunka nie była szczęśliwa. Została bowiem uwięziona przez złą i potężną czarownicę Gothel, ukryta głęboko w lesie, otoczona szklanym murem i strzeżona przez olbrzymiego smoka - Hugo.

dd5

Tytuł oryginalny: Barbie as Rapunzel
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Owen Hurley
Obsada: Postacie animowane

Opis: Dawno, dawno temu, w czasach gdy na świecie królowały smoki i magia, żyła prześliczna, siedemnastoletnia dziewczyna o imieniu Roszpunka o najpiękniejszych długich, promiennych włosach, jakie można sobie wyobrazić. Ale Roszpunka nie była szczęśliwa. Została bowiem uwięziona przez złą i potężną czarownicę Gothel, ukryta głęboko w lesie, otoczona szklanym murem i strzeżona przez olbrzymiego smoka - Hugo. Jednakże za sprawą niezwykłej przewrotności losu i odkrycia przez Roszpunkę czarodziejskiego pędzelka, dziewczyna wyrusza w podróż prawdy, która ujawni niecną intrygę, przyniesie pokój w dwóch zwaśnionych królestwach i zapewni jej miłość przystojnego Księcia Stefana. A wszystko to dzięki pomocy Penelopy - najmniejszego, nieśmiałego smoka. Barbie jako Roszpunka udowadnia wszystkim dziewczynkom, że miłość i żywa wyobraźnia potrafią zmieniać świat. W wersji oryginalnej głosu postaciom użyczyli: zdobywczyni Oscara Anjelica Huston jako Gothel, Cree Summer jako Penelopa i Kelly Sheridan powracająca jako Barbie.
ZMDD08

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, Moja artystyczna dusza
Format i język dźwięku: islandzki (Dolby Digital 2.0), grecki (Dolby Digital 2.0), bułgarski (Dolby Digital 2.0), polski dubbing (Dolby Digital 2.0), angielski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 2.0)
Napisy: brak
Format obrazu: 16:9, 2.35:1

Czas: 84 minut
Rok produkcji: 2002