Barbie z Jeziora Łabędziego - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 39.90 zł
Ulubiona przez wszystkie dzieci bajka ze wspaniałą muzyką Czajkowskiego, w której Barbie pojawia się jako Odeta, córka piekarza. Podążając w ślad za jednorożcem, Odeta wkracza do Zaczarowanego Lasu. Okrutny czarnoksiężnik Rotbart, który zamierza odebraĆ władzę Królowej Wróżek i zawładnąć Zaczarowanym Lasem, zamienia dziewczynę w łabędzia. Królowej Wróżek udaje się jednak odczarować Odetę, ale nie do końca..

dd

Tytuł oryginalny: Barbie of Swan Lake
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Owen Hurley
Obsada: Postacie animowane

Opis: Ulubiona przez wszystkie dzieci bajka ze wspaniałą muzyką Czajkowskiego, w której Barbie pojawia się jako Odeta, córka piekarza. Podążając w ślad za jednorożcem, Odeta wkracza do Zaczarowanego Lasu. Okrutny czarnoksiężnik Rotbart, który zamierza odebraĆ władzę Królowej Wróżek i zawładnąć Zaczarowanym Lasem, zamienia dziewczynę w łabędzia. Królowej Wróżek udaje się jednak odczarować Odetę, ale nie do końca... W nocy Odeta jest człowiekiem, lecz wraz z nadejściem świtu zamienia się na powrót w łabędzia. Ale to właśnie Odeta, bez względu na postać którą przybiera, musi uratować Zaczarowany Las przed złowrogim czarnoksiężnikiem. Ale jak ma tego dokonać młodziutka dziewczyna, uzbrojona tylko w swoją odwagę, uczciwość i rozum? Zwłaszcza, że w tym samym czasie zakochuje się w niej bardzo przystojny książę Daniel.
ZMDD08

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, muzyka w każdym z nas, balet z Jeziora Łabędziego (gra), odkryj gwiazdy (gra), zwiastuny filmowe
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), grecki (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: brak
Format obrazu: 16:9

Czas: 81 minut
Rok produkcji: 2003