Bezdroża - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Za sprawą tej upajającej, odurzającej i inteligentnej komedii, nominowanej do pięciu Oscarów serwuje nam jeden z najlepiej przyjętych przez krytykę i widzów film o wzlotach, upadkach i bezdrożach trudnej podróży przez życie.

dd 

Tytuł oryginalny: Sideways
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Alexander Payne
Obsada: Paul Giamatti, Sandra Oh, Marylouise Burke, Virginia Madsen, Thomas Haden Church, Missy Doty, M. C. Gainey, Patrick Gallagher, Jessica Hecht, Alysia Reiner

Opis: Za sprawą tej upajającej, odurzającej i inteligentnej komedii, nominowanej do pięciu Oscarów serwuje nam jeden z najlepiej przyjętych przez krytykę i widzów film o wzlotach, upadkach i bezdrożach trudnej podróży przez życie. Dwóch dojrzałych przyjaciół, po trzydziestce z okładem, Miles (Paul Giamatti) i Jack (Thomas Haden Church) wyrusza w podróż po kalifornijskich winnicach, Delektując się najlepszymi winami poznają jednocześnie smak samotności, niespełnionych marzeń i kaprysów losu. Bezdroża to tragikomiczna opowieść, w której wino, kobiety i... śmiech, mieszają się ze łzami, chwilami zadumy i refleksji.

Dodatki: Deleted Scenes, Behind the Scenes, Easter Eggs, HD Trailers
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), węgierski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD 5.1), włoski (DTS 5.1), hiszpański (DTS 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, czeskie, greckie, hiszpańskie, islandzkie, polskie, portugalskie, rosyjskie, słoweńskie, tureckie, węgierskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 16:9, 1080p 1.85:1

Czas: 123 minut
Rok produkcji: 2004