Bilardzista - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Przed Tobą "Prowokacyjny i potężny" (The Hollywood Reporter) Bilardzista, znakomity film, za sprawą którego pokochacie legendarnego Paula Newmana i znakomitego reżysera Roberta Rossena! Oto Bilardzista, film który wyniósł Newmana na szczyty sławy i przedstawił światu jednego z najbardziej charakterystycznych bohaterów kina - Fast Eddie Felsona!

dd1

Tytuł oryginalny: The Hustler
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Robert Rossen
Obsada: George C. Scott, Paul Newman

Opis: Przed Tobą "Prowokacyjny i potężny" (The Hollywood Reporter) Bilardzista, znakomity film, za sprawą którego pokochacie legendarnego Paula Newmana i znakomitego reżysera Roberta Rossena! Oto Bilardzista, film który wyniósł Newmana na szczyty sławy i przedstawił światu jednego z najbardziej charakterystycznych bohaterów kina - Fast Eddie Felsona!

Pewny siebie, przystojny i arogancki Fast nie wie za dużo o życiu, ale jedno wychodzi mu znakomicie, gra w bilard. Od małych partii, po duże rozgrywki Felson nie ma sobie równych. Kiedy okolica maleje, a ego rośnie Fast wyrusza w podróż, by zmierzyć się z najlepszym bilardzistą w kraju, "Minesotą Fatsem". Wraz z najbardziej wyczerpującą, trwającą 36 godzin partią, Fast dostaje lekcję życia, której długo nie zapomni...

Doskonała gra aktorska, rewelacyjny scenariusz i emocje, które biją z ekranu niczym bilardowe kije - jednym słowem fenomenalny film, który trzeba zobaczyć!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, greckie, polskie, portugalskie, rumuńskie, tureckie
Format obrazu: 16:9, 1080p

Rok produkcji: 1961