Chłopaki nie płaczą -DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Best Film
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 26.90 zł
Kuba Brenner aby pomóc swojemu nieśmiałemu przyjacielowi Oskarowi wynajmuje w agencji towarzyskiej dwie panie. Po upojnej nocy okazuje się, że chłopcy nie byli przygotowani finansowo.

dd1 FILM POLSKI

Tytuł oryginalny: Chłopaki nie płaczą
Wydanie: 1 DVD

To kolejna (po "Sztosie" i "Chłopaki nie płaczą") komedia Olafa Lubaszenko, która opowiada o miłości, gangsterach i młodym rysowniku komiksów.

Dużo akcji, humoru, "twardych" facetów i pięknych kobiet sprawi, że wszyscy będą się dobrze bawić. A przecież właśnie o to chodzi w dobrej komedii. Dodatkowym atutem jest doborowa obsada z plejadą polskich gwiazd na czele, wystarczy wymienić Janusza Józefowicza, Michała Milowicza, Macieja Stuhra, Karolinę Rosińską, Stefana Friedmana czy Agnieszkę Włodarczyk.

Kojot to ma ciężkie życie. Wszędzie czyhają na niego pułapki, a kiedy już w jakąś wpadnie, gotów jest nawet odgryźć sobie łapę, byle tylko wydostać się na wolność.
W podobnej sytuacji znajduje się Kuba, młody niespełniony rysownik komiksów. Biedak zakochał się w młodej i ślicznej piosenkarce Noemi, z wzajemnością. Nie wie jednak, że chłopak Noemi, niejaki Brylant, nie lubi konkurencji. Co gorsza, Brylant jest winny sporą sumkę gangsterowi Dzikiemu i małżeństwo z Noemi poważnie podreperowałoby jego budżet. Także bogatemu ojczymowi Noemi, niejakiemu Prezesowi, niezbyt podoba się fakt, że dziewczyna spotyka się z Kubą. A ci, co zadrą z Prezesem, kończą jako pokarm dla lwów w zoo. Przekonał się o tym przed laty ojciec Noemi... Kuba wpada więc w niezłą kabałę. A ponieważ nie jest kojotem, musi wymyślić inny sposób niż odgryzienie sobie ręki, aby wydostać się z opresji...
(BEST FILM)
 
Kategoria: komedia sensacyjna
Czas trwania: 96 min.
Obsada: Maciej Stuhr, Michał Milowicz, Karolina Rosińska, Janusz Józefowicz, Stefan Friedman, Tadeusz Huk, Leon Niemczyk, Tomasz Dedek, Romek Bugaj, Magdalena Kumorek, Tomasz Bajer
Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Scenariusz: Mikołaj Korzyński
Muzyka: Szymon Wysocki
Rok produkcji: 2001
Data premiery: 4.12.2015
Dźwięk: DOLBY DIGITAL 5.1/2.0
Wersja językowa: polska, audiodeskrypcja dla osób niewidomych i słabowidzących
Napisy: polskie dla niedosłyszących, angielskie
Format obrazu: 16:9, anamorficzny
Wzmianka Dystrybutora: zremasterowany format obrazu i dźwięku