Chwała - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Chwała to porywająca opowieść o pierwszym czarnym regimencie, który walczył po stronie Północy w amerykańskiej wojnie secesyjnej.

dd

Tytuł oryginalny: Glory
Wydanie: 1 Blu-ray
Kategoria: Promocja 50 taniej, Wojenny
Reżyseria: Edward Zwick
Obsada: Cary Elwes, Matthew Broderick, Denzel Washington, Morgan Freeman

Opis: Chwała to porywająca opowieść o pierwszym czarnym regimencie, który walczył po stronie Północy w amerykańskiej wojnie secesyjnej. Znakomite kreacje stworzyli w niej Matthew Boderick, Denzel Washington, Cary Elwes i Morgan Freeman.
Broderick i Elwes grają młodych idealistów z bostonu, którym powierzono dowództwo regomentu; Freeman wciela się w rolę charyzmatycznego sierżanta, który stoi na czele żołnierzy, a wyróżniony Oscarem Denzel Washington gra zbiegłego niewolnika, który uosabia nieugiętego ducha 54 regimentu z Massachusetts.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, komentarz reżysera, wirtualne pole bitwy z okresu wojny secesyjnej, głosy chwały, prawdziwa historia trwa nadal, tworzenie Chwały, sceny niewykorzystane, zwiastuny filmowe
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (TrueHD 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, greckie, hebrajskie, hindi, islandzkie, polskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 16:9

Czas: 122 minut
Rok produkcji: 1989