Co się zdarzyło w Las Vegas - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Dla charyzmatycznego i bardzo rozrywkowego Jacka Fullera oraz dobrze poukładanej przedstawicielki handlowej Joy McNally burzliwy weekend spędzony wspólnie - choć przypadkiem - w Vegas, skończy się czymś więcej niż urwanym filmem.

dd 

Tytuł oryginalny: What Happens in Vegas
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Tom Vaughan
Obsada: Cameron Diaz, Ashton Kutcher, Queen Latifah, Lake Bell, Krysten Ritter

Opis: Dla charyzmatycznego i bardzo rozrywkowego Jacka Fullera oraz dobrze poukładanej przedstawicielki handlowej Joy McNally burzliwy weekend spędzony wspólnie - choć przypadkiem - w Vegas, skończy się czymś więcej niż urwanym filmem. Tak może by było, gdyby para nowojorczyków pod wpływem chwili - jak to w Vegas - nie podpisała aktu małżeństwa, co teraz wydaje się wielką, szokującą wręcz pomyłką. Co więcej, Jacka i Joy łączy nie tylko zaciskający się na szyi węzeł małżeński, ale i trzy miliony dolarów, jakie udało im się wygrać w automatach do gry.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD 5.1), hiszpański (DTS 5.1), francuski (DTS 5.1), rosyjski (DTS 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, chorwackie, estońskie, francuskie, hiszpańskie, holenderskie, islandzkie, litewskie, łotewskie, polskie, portugalskie, rumuńskie, serbskie, słoweńskie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 16:9, 1080p 2.35:1

Czas: 99 minut
Rok produkcji: 2008