Człowiek ze stali - Premium Collection [Blu-Ray]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 66.00 zł
  


Tytuł oryginalny: Man of Steel (BD) Premium Collection
Wydanie: Blu-Ray

Ekranizacja jednego z najsłynniejszych komiksów DC Comics w reżyserii Zacka Snydera - twórcy "300". Za produkcję filmu odpowiedzialny jest Christopher Nolan (Trylogia Mroczny Rycerz, Incepcja, Prestiż).

Początek nowej serii o Supermanie - jednym z największych superbohaterów. Doskonała obsada (Russell Crowe, Kevin Costner, Amy Adams, Henry Cavill, Diane Lane), świetne efekty specjalne i niebanalna fabuła sprawiają, że "Człowiek ze stali" to jeden z największych hitów filmowych 2013 roku.

Młody chłopiec dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.
(GALAPAGOS)
 

Kategoria: fantasy
Czas trwania: 143 min.
Obsada: Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon, Diane Lane, Kevin Costner, Laurence Fishburne, Antje Traue, Ayelet Zurer, Christopher Meloni, Russell Crowe
Reżyseria: Zack Snyder
Scenariusz: David S. Goyer
Muzyka: Hans Zimmer
Dodatki:

-    Krypton odkryty
-    Superman - 75 rocznica
-    Legendarni odtwórcy roli Supermana
-    Sceny akcji jakich dotąd nie było

Rok produkcji: 2013
Data premiery: 25.10.2013
Dźwięk: DTS-HD Master Audio 7.1
Wersja językowa: polska - lektor, angielska, czeska, japońska, tajska
Napisy: polskie, angielskie, greckie, hebrajskie, japońskie, koreańskie, portugalskie, serbskie, słoweńskie, tajskie, arabskie, chorwackie, czeskie
Format obrazu: 2.40:1
Dystrybutor: GALAPAGOS