Czysta Krew - sezon 1 [5 x DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.5 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 168.99 zł 88.00 zł
5-dyskowe wydanie głośnego bezkonkurencyjnego, zmysłowego i wciągającego serialu HBO na podstawie bestselerowej serii Charlaine Harris.

dd1

Tytuł oryginalny: True Blood
Wydanie: 5 DVD


Reżyseria: John Dahl, Michael Cuesta
Obsada: Rutina Wesley, Ryan Kwanten, Sam Trammell, Stephen Moyer, Anna Paquin

Opis: 5-dyskowe wydanie głośnego bezkonkurencyjnego, zmysłowego i wciągającego serialu HBO na podstawie bestselerowej serii Charlaine Harris.
Twórca serialu jest Allan Ball, laureat Oscara oraz twórca serii "Sześć stóp pod ziemią".
W Bon Temps w Luizjanie wampiry wyszły z trumien i zamieszkały z ludźmi. Żywiąc się syntetyczną krwią, nie potrzebują już ludzkiej, aby przeżyć. Tak przynajmniej się wydaje; Plejada barwnych osobowości to bohaterowie tej magnetyzujacej serii, gdzie w główne role słodkiej kelnerki Sookie Stackhouse, która czyta w myśli innych oraz 173-letniego wampira Billa Copmtona wcielili się zdobywczyni Nagrody Akademii Anna Paquin oraz Stephen Moyer.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: niemiecki (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 2.0), angielski (Dolby Digital 5.1), włoski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, greckie, hebrajskie, islandzkie, litewskie, niemieckie, polskie, węgierskie, włoskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 636 minut
Rok produkcji: 2008