Dawno temu w trawie (Disney Pixar) [Blu-Ray]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 79.90 zł 56.00 zł
Zajrzyj do mrowiska i poznaj niesamowity świat Flika i jego malutkich przyjaciół. Dzięki Disney Blu-ray High Definition masz szansę obejrzeć wielką przygodę małej mrówki w krystalicznej jakości obrazu i dźwięku!

ddb

Tytuł oryginalny: Bug's Life
Wydanie: 1 Blu-ray


Reżyseria: John Lasseter

Opis: Zajrzyj do mrowiska i poznaj niesamowity świat Flika i jego malutkich przyjaciół. Dzięki Disney Blu-ray High Definition masz szansę obejrzeć wielką przygodę małej mrówki w krystalicznej jakości obrazu i dźwięku!
Wyrusz z Flikiem na poszukiwania odważnych wojowników, zdolnych odstraszyć gang koników polnych, które od lat gnębią społeczność mrówek. Gdy Flik przez pomyłkę sprowadzi do domu trupę nieudolnych cyrkowców, jedyną nadzieją na ratunek będzie jego szalony wynalazek i ogromna moc przyjaźni.
Dawno temu w trawie to wielka opowieść w skali mikro, pełna fantastycznych postaci i humoru. To wydanie klasyku studia Pixar w formacie Disney Blu-ray z unikalnymi dodatkami specjalnymi sprawi, że cała twoja rodzina będzie pełzać ze śmiechu!

Dodatki: krótkometrażówki, okrągły stół filmowców, komentarz audio, Rolka Pchełki, porównanie szkicu do filmu, niewykorzystane sekwencje, etapy produkcji, wywiady z bohaterami, wpadki i wiele więcej!
Format i język dźwięku: polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, polskie
Format obrazu: 1080p, 16:9

Czas: 95 minut