Duplicate-1

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Best Film
  • Weight: 0.2 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł 29.00 zł

Połączenie wspaniałej, klimatycznej muzyki z przepięknymi widokami i niesamowitą historią Południowego Pacyfiku - pozwala oderwać się od codzienności, zabierając widza w najciekawszą podróż jaką kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić. Ta jedna z najbardziej niezwykłych produkcji BBC, rozmachem porównywana jedynie do "Planety Ziemi", pokazuje różnorodność świata największego z oceanów.

dd

Tytuł oryginalny: South Pacific BBC
Wydanie: 2 DVD
Obsada: Benedict Cumberbatch (narrator)

Opis: Połączenie wspaniałej, klimatycznej muzyki z przepięknymi widokami i niesamowitą historią Południowego Pacyfiku - pozwala oderwać się od codzienności, zabierając widza w najciekawszą podróż jaką kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić. Ta jedna z najbardziej niezwykłych produkcji BBC, rozmachem porównywana jedynie do "Planety Ziemi", pokazuje różnorodność świata największego z oceanów.
Najpiękniejsze rafy koralowe, idylliczne plaże oraz zapomniane przez cywilizacje, rajskie wyspy - to wszystko znajdziemy tutaj na pewno. Ale czy tylko? Podróż w głębiny Południowego Pacyfiku, pokaże bogactwo jego podwodnej fauny, a zdjęcia z kosmosu pozwolą prześledzić powstawanie największych na świecie cyklonów. Zobaczymy wyspy zamieszkane jedynie przez tysiące pingwinów, ale również te, na których żyją najmniejsze i najbardziej niedostępne plemiona świata.
Najwyższa jakość realizacji obrazu, z ogromną dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, sprawia że produkcja przykuwa do telewizora niczym najlepszy, współczesny serial sensacyjny. Witajcie w prawdziwym, olbrzymim i zaskakującym świecie Południowego Pacyfiku.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski lektor (DD 5.1), angielski (TrueHD 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9, 1080p
Czas: 300 minut

Rok produkcji: 2010