Green Hornet [Blu-Ray 3D/2D]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Available
  • 99.90 zł 99.90 zł

NA PŁYCIE ZNAJDUJE SIĘ FILM W WERSJI 2D I 3D

Britt Reid (Seth Rogen) za dnia jest obibokiem, w nocy zaś wielkim imprezowiczem... do czasu nowego pomysłu na poważną karierę, który jest naprawdę super: strzegący prawa, choć na swój własny, oryginalny sposób, bohater akcji! Jako Green Hornet, razem z miłośnikiem gadgetów i mistrzem sztuk walki Kato (Jay Chou) oraz pomocą asystentki Lenore (Cameron Diaz) zwalczają pracujących dla Chudnofsky'ego (Christoph Waltz) najgorszych przestępców w mieście.

dd

Tytuł oryginalny: The Green Hornet
Wydanie: [Blu-Ray 3D/2D]

Reżyseria: Michel Gondry
Obsada: Cameron Diaz, Christoph Waltz, Jay Chou, Seth Rogen

Opis: RATUJĄ ŚWIAT NA SWÓJ WŁASNY SPOSÓB
ŁAMIĄ PRAWO, BY GO STRZEC

Green Hornet to historia Britta Reida (Seth Rogen), syna szanowanego magnata medialnego z Los Angeles, który prowadzi bezużyteczne życie playboya, do chwili, kiedy dowiaduje się, że jego ojciec (Tom Wilkinson) ginie w tajemniczych okolicznościach pozostawiając mu swoje imperium. Wkrótce po tym zdarzeniu, Britt, początkowo niechętnie, nawiązuje znajomość z jednym z najbardziej kreatywnych pracowników ojca, Kato (Jay Chou) i wspólnie z nim zaczyna dostrzegać szansę na zrobienie w życiu czegoś pożytecznego. Razem chcą zwalczać przestępczość, ale decydują się robić to w sposób nieco kontrowersyjny. Mając zamiar strzec prawa jednocześnie je łamiąc. Britt zamienia się w członka straży obywatelskiej o imieniu Green Hornet i wspólnie z Kato wychodzą na ulice.

Wykorzystując swoją niezwykłą pomysłowość i umiejętności, Kato konstruuje zaawansowaną technologicznie broń - Black Beauty, niezniszczalny samochód na równi dysponujący ogromną siłą rażenia jak i mocą koni mechanicznych. Poruszając się fortecą na kółkach, Green Hornet wraz z przyjacielem szybko stają się sławni, a dzięki pomocy nowej sekretarki Britta, Lenore Case (Cameron Diaz), udaje im się trafić na trop człowieka, który kontroluje przestępczy świat Los Angeles: Benjamina Chudnofsky'go (Christoph Waltz). Chudnofsky ma jednak własne plany: raz na zawsze pokonać Green Horneta.
(IMPERIAL CINEPIX)

NA PŁYCIE ZNAJDUJE SIĘ FILM W WERSJI 2D I 3D


Dodatki: super wpadki i pomyłki, komentarze twórców, Black Beauty: ponowne narodziny, Green Hornet: jak powstał scenariusz
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, greckie, hebrajskie, islandzkie, polskie, portugalskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 114 minut