Dwa miliony dolarów napiwku - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Charlie Lang jest policjantem z nowojorskiej dzielnicy Queens, Yvonne zaś pracuje tam jako kelnerka. Poznają się przy porannej kawie, kiedy Charles nie ma pieniędzy na napiwek. Jako człowiek honoru proponuje los na loterię, a gdy Yvonne odmawia obiecuje podzielić się z nią nagrodą lub oddać dług następnego dnia.

dd

Tytuł oryginalny: It Could Happen To You
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Andrew Bergman
Obsada: Stanley Tucci, Seymour Cassel, Isaac Hayes, Bridget Fonda, Nicolas Cage, Rosie Perez

Opis: Charlie Lang jest policjantem z nowojorskiej dzielnicy Queens, Yvonne zaś pracuje tam jako kelnerka. Poznają się przy porannej kawie, kiedy Charles nie ma pieniędzy na napiwek. Jako człowiek honoru proponuje los na loterię, a gdy Yvonne odmawia obiecuje podzielić się z nią nagrodą lub oddać dług następnego dnia. I oto wraca do kafeterii, aby oświadczyć Yvonne, że ma dla niej dwa miliony dolarów. Okradziona przez lekkomyślnego męża dziewczyna przyjmuje tak wysoki napiwek. Żona Charliego nie potrafi się z tym pogodzić. W życiu całej trójki szykują się wielkie zmiany.

Dodatki: Bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (TrueHD 5.1), włoski (TrueHD 5.1), hiszpański (TrueHD 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, greckie, hebrajskie, hindi, hiszpańskie, islandzkie, polskie, portugalskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, tureckie, węgierskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 1.85:1, 1080p 16:9


Czas: 101 minut
Rok produkcji: 1994