Dzielny Despero - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 47.99 zł
Dawno, dawno temu...

dd

Tytuł oryginalny: Tale of Despereaux
Wydanie: 1 DVD
Kategoria: Animowane, Dla dzieci, Przygodowy
Reżyseria: Sam Fell, Rob Steveghagen
Obsada: Postacie animowane

Opis: Dawno, dawno temu...
... żył sobie Despero - mała, dzielna myszka o komicznie wielkich uszkach, która nade wszystko pragnęła zostać rycerzem. Wygnana z domu rodzinnego, z powodu nieprzystających dla mysiej natury marzeń, wyrusza w niezwykłą podróż. U boku serdecznego przyjaciela, szczura Roscuro, dokona rzeczy niezwykle szlachetnych, narażając życie dla ocalenia pięknej księżniczki. Ta wspaniała baśń, dziejąca się za górami, za lasami, w magicznym królestwie Dor, pokaże wam czym jest honor i rycerskość, oraz sprawi, że i wy zapragniecie zostać najodważniejszymi myszkami wszech czasów!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, 0powieść o Dzielnym Despero: (nie do końca) prawdziwa relacja z planu, interaktywna mapa Dor, dziesięciu posiadaczy największych uszu: Despero wyjaśnia dlaczego opłaca się mieć wielkie uszy, Gra Despero: wielopoziomowa gra, która pozwoli wam sprawdzić odwagę małego Despero, Ra(ta)tuj-Boldo: Boldo musi się wydostać z ulubionej zupy szefa Andre, do której wpadł przez przypadek
Format i język dźwięku: grecki (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, czeskie, greckie, polskie
Format obrazu: 16:9, 2.35:1

Czas: 90 minut