Dziewczyna moich koszmarów - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Ben Stiller powraca! Tym razem przezabawny aktor wciela się w postać Eddiego, 40-letniego kawalera, który po latach podbojów decyduje się wreszcie powiedzieć sakramentalne „tak. Po przeuroczym ślubie nowożeniec wraz ze swoją wybranką, piękną Lilą (Malin Akerman), jedzie na miesiąc miodowy do Meksyku.

dd

Tytuł oryginalny: The Heartbreak Kid
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Peter Farrelly, Bobby Farrelly
Obsada: Michelle Monaghan, Ben Stiller, Malin Akerman, Jerry Stiller

Opis: Ben Stiller powraca! Tym razem przezabawny aktor wciela się w postać Eddiego, 40-letniego kawalera, który po latach podbojów decyduje się wreszcie powiedzieć sakramentalne „tak. Po przeuroczym ślubie nowożeniec wraz ze swoją wybranką, piękną Lilą (Malin Akerman), jedzie na miesiąc miodowy do Meksyku. Już trzeciego dnia orientuje się, że kobieta jego marzeń jest w rzeczywistości urzeczywistnieniem największych koszmarów... Zdesperowany wizją fatalnej przyszłości, Eddie postanawia zakończyć związek, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji... Zabierz do domu najnowszy film braci Farrelly i przygotuj się na ubaw po pachy!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, komentarze braci Farrelly, reportaże, Gagi, Sceny niewykorzystane, zwiastun
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 2.1), angielski (TrueHD 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, chorwackie, czeskie, estońskie, islandzkie, litewskie, łotewskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, słowackie, tureckie, ukraińskie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 16:9, 1080p 2.40:1

Czas: 115 minut
Rok produkcji: 2007