Dziewczyny z drużyny 5: Walcz do końca

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 38.90 zł
Christina Milian wciela się w pewną siebie cheerleaderkę Linę Cruz, której świat wywraca się do góry nogami, kiedy wraz z rodziną musi przenieść się z centrum Los Angeles, do plażowego miasteczka Malibu.

dd

Tytuł oryginalny: Bring It On: Fight to the Finish
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Bille Woodruff
Obsada: Cody Longo, Christina Milian

Opis: Christina Milian wciela się w pewną siebie cheerleaderkę Linę Cruz, której świat wywraca się do góry nogami, kiedy wraz z rodziną musi przenieść się z centrum Los Angeles, do plażowego miasteczka Malibu. W nowej szkole natychmiast popada w konflikt z Avery, popularną kapitan lokalnej drużyny cheerleaderek. A sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, gdy Lina zakocha się w przystojnym bracie swej rywalki. Dotychczas Lina nie bała się żadnych wyzwań, ale czy teraz równie łatwo uda się jej zbudować własny skład cheerleaderek, pokonać Avery w nadchodzących mistrzostwach, a do tego jeszcze zdobyć serce Evana?
Przebojowa muzyka, zacięta rywalizacja i niesamowita sportowa atmosfera zachwycą Cię w trakcie oglądania najnowszej części tej niezwykle popularnej, komediowej serii.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, sceny usunięte, nieco praktyki, wstęp za kulisy, na planie z Christiną Milian, super projekt: salto!
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, duńskie, fińskie, holenderskie, norweskie, polskie, szwedzkie, węgierskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 98 minut
Rok produkcji: 2008