Dziś 13 jutro 30 - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Jennifer Garner (Dardevil, Electra) i Mark Rufallo występują razem w tej przezabawnej romantycznej komedii, o nastolatce, która w ciągu dosłownie jednej nocy z brzydkiego kaczątka, staje się pięknym łabędziem. Dzięki magicznemu pyłowi, trzynastolatka Janna Rink (Garner) przemienia się w trzydziestoletnią piękną kobietę sukcesu.

dd 

Tytuł oryginalny: 13 Going On 30
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Gary Winick
Obsada: Mary Pat Gleason, Joe Grifasi, Judy Greer, Mark Ruffalo, Kevin Alexander Stea, Phil Reeves, Kiersten Warren

Opis: Jennifer Garner (Dardevil, Electra) i Mark Rufallo występują razem w tej przezabawnej romantycznej komedii, o nastolatce, która w ciągu dosłownie jednej nocy z brzydkiego kaczątka, staje się pięknym łabędziem. Dzięki magicznemu pyłowi, trzynastolatka Janna Rink (Garner) przemienia się w trzydziestoletnią piękną kobietę sukcesu. Ma wszystko czego można pragnąć do szczęścia, z jednym wyjątkiem - brakuje jej przyjaciela Matta (Rufallo). Teraz, ta dorosła kobieta sama musi zastosować specjalną magię, by pomóc małej, ciągle w niej żyjącej dziewczynce, odnaleźć prawdziwą miłość, którą pozostawiła w przeszłości... zanim będzie za późno!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (TrueHD 5.1), włoski (TrueHD 5.1), hiszpański (TrueHD 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, greckie, hindi, hiszpańskie, islandzkie, polskie, rumuńskie, tureckie, włoskie
Format obrazu: 1080p 1.85:1

Czas: 98 minut
Rok produkcji: 2004