Elvis w trasie - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 56.00 zł
Po filmie Elvis: Tak to jest, który był kręcony na żywo w Las Vegas, król i jego ekipa poszli za ciosem i nakręcili kolejny doskonały dokument z zapisem trasy koncertowej. Jak mogli go zrealizować inaczej? Po pierwsze wyruszając w trasę. Po drugie, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik, m.in. split-screen użytej wcześniej w Woodstock, przybliżyli energię i emocje towarzyszące Elvisowi w trasie.

dtsn 

Tytuł oryginalny: Elvis on tour
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Pierre Adidge, Robert Abel
Obsada: Elvis Presley, Ed Enoch, James Burton, Bill Baize

Opis: Po filmie Elvis: Tak to jest, który był kręcony na żywo w Las Vegas, król i jego ekipa poszli za ciosem i nakręcili kolejny doskonały dokument z zapisem trasy koncertowej. Jak mogli go zrealizować inaczej? Po pierwsze wyruszając w trasę. Po drugie, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik, m.in. split-screen użytej wcześniej w Woodstock, przybliżyli energię i emocje towarzyszące Elvisowi w trasie. Ponad 25 piosenek ukazujących talent Elvisa Presleya i jego zdolności aktorskie przepełniają tę żywą kronikę jego trasy koncertowej z 1972 r. Dodatkowo montaż sekwencji (nadzorowany przez Martina Scorsese) ukazuje wczesną karierę i filmy Presleya. Co zatem osiągnęli twórcy dzięki tak innemu spojrzeniu na króla? Euforię fanów - oraz Złoty Glob dla Najlepszego filmu dokumentalnego! Złoty Glob dla Najlepszego filmu dokumentalnego, w którym można usłyszeć takie hity jak Can't Help Falling in Love withYou, Suspicious Minds, Love Me Tender i wiele innych!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: angielski (DTS-HD 5.1)
Napisy: angielskie, duńskie, fińskie, francuskie, greckie, hiszpańskie, japońskie, niemieckie, norweskie, polskie, portugalskie, rumuńskie, szwedzkie, tajskie, tureckie, węgierskie, włoskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 93 minut
Rok produkcji: 2010