Erin Brockovich- Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Julia Roberts w roli sekretarki z firmy prawniczej, która otrzymuje szanę poprowadzenia sprawy przeciw wielkiej korporacji.

  dd pl pn 

Tytuł oryginalny: Erin Brockovich
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Steven Soderbergh
Obsada: Marg Helgenberger, Julia Roberts, Cherry Jones, Albert Finney, David Brisbin, Dawn Didawick, Aaron Eckhart, Valente Rodriguez, Veanne Cox, Conchata Ferrell, George Rocky Sullivan

Opis: Erin Brockovich (Julia Roberts) jest dwukrotną rozwódką i samotnie wychowuje trójkę dzieci. Nie ma pieniędzy, wykształcenia ani szansy na znalezienie pracy. Ma za to wybuchowe usposobienie i ostry język, wali prawdę prosto z mostu i ekstrawagancko się ubiera. I kto by pomyślał, że pewnego dnia rzuci sobie do stóp całe miasteczko i powali na kolana wielkią korporację ? Erin cudem zdobywa pracę w kancelarii wziętego adwokata Eda Masry (Albert Finney). Wertując akta odkrywa, że potężny koncern doprowadził do zanieczyszczenia wody w małym prowincjonalnym miasteczku, którego mieszkańcy od dawna zapadają na najrozmaitsze choroby. Z pomocą Eda kieruje sprawę do sądu, który przyznaje reprezentowanym przez nią klientom odszkodowanie w wysokości 333 milionów dolarów, największe w historii amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.

Dodatki: Deleted scenes, The real Erin Brockovich interview, The making of " Erni Btockovich"
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), niemiecki (TrueHD 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (TrueHD 5.1), francuski (TrueHD 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, czeskie, francuskie, niemieckie, polskie, rosyjskie, słowackie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 1.85:1

Czas: 131 minut
Rok produkcji: 2000