Evan Wszechmogący - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł 49.90 zł

dd

 

 

Tytuł oryginalny: Evan Almighty
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Tom Shadyac
 Obsada: Jimmy Bennett, Steve Carell, Wanda Sykes, Graham Phillips, Johnny Simmons, Jonah Hill, John Michael Higgins, Lauren Graham, Morgan Freeman, John GoodmanObsada: Jimmy Bennett, Steve Carell, Wanda Sykes, Graham Phillips, Johnny Simmons, Jonah Hill, John Michael Higgins, Lauren Graham, Morgan Freeman, John Goodman


Opis: MORGAN FREEMAN (Za wszelką cenę, Bruce Wszechmogący) powraca rolą Boga ingerującego w życie rodziny Baxterów w sposób, który zatrzęsie fundamentami, na których do tej pory twardo stał Evan.
Wybrany właśnie do Kongresu, Evan przenosi się z Buffalo na przedmieścia Huntsville w Wirginii wraz z żoną Joan (LAUREN GRAHAM, Gilmore Girls, Zły Mikołaj) i trzema synami - Dylanem (JOHNNY SIMMONS), Jordanem (GRAHAM PHILLIPS) i Ryanem (JIMMY BENNETT).
Po wprowadzeniu się do olbrzymiego domu położonego na wzgórzach północnej Wirginii, Evan przygotowuje się do pierwszego dnia pracy, jako kongresman z Nowego Jorku oferując Bogu modlitwę o "odmianę świata", Nie wie jednak, że ten ma w stosunku do niego własne plany.
Zaproszony do współpracy nad bardzo ważną ustawą przez jednego z najbardziej wpływowych członków parlamentu, kongresmana Longa (JOHN GOODMAN, The Big Lebowski, Roseanne), Evan jest pewien, że jego modlitwy właśnie zostały wysłuchane. Chociaż jego współpracownicy - asystentka Rita (WANDA SYKES, Sposób na teściową), szef zespołu Marty (JOHN MICHAEL HIGGINS, Ubaw z Dickiem i Jane) oraz stażysta Eugene (JONAH HILL) - są zachwyceni możliwością pracy z Longiem, Evan zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że oddali go to od i tak już zaniedbywanej rodziny. Władza jest jednak dla niego na tyle ważna, że przyjmuje propozycję.
Wkrótce potem zaczynają się dziać dziwne rzeczy, i życie skupionego na sobie kongresmana zostaje przewrócone do góry nogami. Otrzymuje tajemnicze przesyłki ze starożytnymi narzędziami, podążają za nim różne gatunki ptaków. Jego zdziwienie osiąga jednak szczyt wraz z pojawieniem się obcego człowieka, który twierdzi, że jest Bogiem i ma dla niego zadanie: Evan musi zbudować arkę, aby przygotować swoich przyjaciół i rodzinę na olbrzymią powódź.
Przy pomocy synów i pierwszego wydania poradnika "Budowanie arki dla opornych", Evan zaczyna budować statek, nie zdając sobie sprawy z tego, co znaleźć się ma w jego wnętrzu. Ku jego olbrzymiemu zdziwieniu zaczynają pojawiać się w jego otoczeniu pary zwierząt wszystkich gatunków i rozmiarów. Ostatecznie boski zwierzyniec wypełnia otaczający jego dom las.
I nie tylko to się zmienia. Zawsze elegancki i schludny Evan przeobraża się na oczach zszokowanej żony w ledwie rozpoznawalnego dziwaka z brodą, długimi włosami i powłóczystej szacie. Co więcej, nie ma żadnych szans na powstrzymanie brody, która rośnie... i rośnie.
Mimo tego, że znajduje się na krawędzi stracenia wszystkiego, co do tej pory było dla niego cenne, Evan kontynuuje przygotowania do powodzi, która albo zniszczy kraj albo okaże się tylko wytworem jego wyobraźni. I kiedy wszyscy wokół niego potrząsają tylko głowami, bohater sam musi dowiedzieć się czy właśnie przeżywa kryzys wieku średniego czy naprawdę jest zaangażowany w coś o biblijnych proporcjach...
(Informacja dystrybutora)

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, brazylijskie, duńskie, fińskie, francuskie, greckie, hiszpańskie, holenderskie, japońskie, kastylijskie, koreańskie, niemieckie, norweskie, polskie, portugalskie, szwedzkie, tajlandzkie, tureckie, włoskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 96 minut