Góra czarownic [Blu-Ray]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 56.00 zł
Zapierające dech w piersiach pościgi, zaskakujące sceny akcji i spektakularne efekty specjalne sprawią, że tą pełną akcji przygodę z chęcią obejrzy cała Twoja rodzina

 ddd

Tytuł oryginalny: Race to Witch Mountain
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Andy Fickman
Obsada: Carla Gugino, Alexander Ludwig, Annasophia Robb, Dwayne Johnson

Opis: Doświadcz przyjemności jakiej dostarcza to niesamowite wydanie filmu Góra Czarownic. Gdziekolwiek jesteś korzystaj ze wspaniałej, pełnej akcji i przygód rodzinnej rozrywki, jaką oferuje ten Blu-ray. Sprawdź porażający efekt turbodoładowania obrazu i dźwięku w doskonałej jakości Blu-ray! 
Zapnij pasy! Czeka Cię najbardziej ekscytująca podróż w życiu! Disney prezentuje pełną akcji i emocji przygodę, która zapewni całej rodzinie doskonałą rozrywkę: Góra czarownic - w roli głównej Dwayne Johnson. 
Jack Bruno (Johnson), starający się pozostać na dobrej drodze życiowej taksówkarz z Las Vegas, przeżywa spotkanie trzeciego stopnia, gdy dwóch obcych przebranych za parę nastolatków nagle pojawia się w jego samochodzie. W wyścigu z rządowymi agentami, łowcą kosmitów i czasem, Jack musi pomóc dzieciom odnaleźć zagubiony statek kosmiczny, aby mogły bezpiecznie wrócić do domu i ocalić nie tylko swoją planetę, ale również Ziemię. 
Zapierające dech w piersiach pościgi, zaskakujące sceny akcji i spektakularne efekty specjalne sprawią, że tą pełną akcji przygodę z chęcią obejrzy cała Twoja rodzina - zwłaszcza w jakości Blu-ray High Definition!

Format i język dźwięku: polski dubbing (Dolby Digital 2.0), niemiecki (DTS-HD 5.1), angielski (DTS-HD 5.1), włoski (DTS 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), ukraiński (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, francuskie, niemieckie, polskie, portugalskie, rosyjskie, ukraińskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 16:9

Czas: 98 minut
Rok produkcji: 2009