Granice wytrzymałości - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Młody himalaista Peter Garrett (Chris ODonnell) musi wyruszyć na ratunek swej siostrze Annie (Robin Tunney) uwięzionej w lodowej grocie na niedostępnym szczycie K2. Towarzyszą mu ekscentryczny samotnik (Scott Glenn), dla którego góry zdają się nie mieć tajemnic i kanadyjska lekarka (Izabella Scorupco), która traktuje wyprawę jako okazję do łatwego wzbogacenia się.

dd5 

Tytuł oryginalny: Vertical Limit
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Martin Campbell
Obsada: Chris ODonnell, Robin Tunney, Scott Glenn, Temuera Morrison, Izabella Scorupco

Opis: Młody himalaista Peter Garrett (Chris ODonnell) musi wyruszyć na ratunek swej siostrze Annie (Robin Tunney) uwięzionej w lodowej grocie na niedostępnym szczycie K2. Towarzyszą mu ekscentryczny samotnik (Scott Glenn), dla którego góry zdają się nie mieć tajemnic i kanadyjska lekarka (Izabella Scorupco), która traktuje wyprawę jako okazję do łatwego wzbogacenia się.

W górach mogą tylko liczyć na siebie, a czeka ich starcie z naturą i walka o przetrwanie. Granice wytrzymałości to widowiskowy film akcji, wyreżyserowany przez Martina Campbella, twórcę Goldeneye i Maski Zorro. Zdjęcia realizowano w majestatycznej scenerii nowozelandzkich Alp Południowych, co przydało scenom rozgrywającym się w niedostępnych górach niezwykłego realizmu.

Dodatki: Bezpośredni dostęp do scen, trzy zwiastuny kinowe, reportaże z planu, reportaż HBO, komentarz reżysera i producenta, link do strony internetowej, filmografie aktorów, reżysera i producenta
Format i język dźwięku: angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, czeskie, duńskie, fińskie, greckie, hebrajskie, hinduskie, holenderskie, islandzkie, norweskie, polskie, szwedzkie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 1.85:1

Czas: 119 minut
Rok produkcji: 2000