Hellboy 2: Złota Armia - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Losy całej ludzkości zawisną na włosku, kiedy okrutny książę zbudzi armię niepokonanych bestii i wyruszy na wojnę ze światem rządzonym przez człowieka. Wszystko w rękach Hellboya i jego ekipy wyrzutków o paranormalnych zdolnościach, którzy zmierzą się z siłami ciemności w tej spektakularnej walce dobra ze złem.

dts pl pn 

Tytuł oryginalny: Hellboy II: The Golden Army
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Guillermo del Toro
Obsada: Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, Jeffrey Tambor, Seth McFarlane, John Hurt

Opis: Losy całej ludzkości zawisną na włosku, kiedy okrutny książę zbudzi armię niepokonanych bestii i wyruszy na wojnę ze światem rządzonym przez człowieka. Wszystko w rękach Hellboya i jego ekipy wyrzutków o paranormalnych zdolnościach, którzy zmierzą się z siłami ciemności w tej spektakularnej walce dobra ze złem.
Wyreżyserowany przez twórcę Labiryntu Fauna, film Hellboy II: Złota Armia przeniesie Cię w fantastyczny świat niesamowitych stworów i przyprawiających o dreszcze scen walki jakich nie widziałeś nigdy wcześniej!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, komentarz reżysera Guillermo Del Toro, komentarze obsady, Stwórz własny komiks - wybierz własne zdjęcia z filmu, własną czcionkę i teksty, galeria szkiców koncepcyjnych, dziennik reżysera, wizyty na planie
Format i język dźwięku: węgierski (DTS 5.1), czeski (DTS 5.1), polski lektor (DTS 5.1), angielski (DTS-HD 7.1), hiszpański (DTS 5.1), rosyjski (DTS 5.1), tajski (DTS 5.1), portugalski (DTS 5.1)
Napisy: angielskie, brazylijskie, bułgarskie, chińskie, chorwackie, czeskie, greckie, hebrajskie, hiszpańskie, islandzkie, koreańskie, polskie, rosyjskie, rumuńskie, tajskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 1.85:1

Czas: 120 minut
Rok produkcji: 2008