Hitch /polski lektor/- Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Zauroczyła Cię piękna, niedostępna kobieta? Nie wiesz jak ja zdobyć? Ten film zrealizowano specjalnie dla Ciebie!

dd 

Tytuł oryginalny: Hitch
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Andy Tennant
Obsada: Amber Valletta, Kevin James, Eva Mendes, Will Smith

Opis: Zauroczyła Cię piękna, niedostępna kobieta? Nie wiesz jak ja zdobyć? Ten film zrealizowano specjalnie dla Ciebie!
Poznajcie Hitcha (Will Smith) najsłynniejszego nowojorskiego swata. Miłość to jego profesja i za opłatą pomaga nieśmiałym mężczyznom zdobyć wymarzone kobiety - w nie więcej niż trzy randki - gwarantowane! Jest doskonały w swoim fachu, ale cały czas stara się zachować anonimowość. Jednym z jego klientów jest Albert (Kevin James), doradca finansowy bogatej dziedziczki fortuny Allegry Cole (Amber Valletta), w której jest szczerze zakochany. Podczas jednego ze spotkań z klientem Hitchowi wpada w oko śliczna Sara Melas (Eva Mendes). Tymczasem Sara jest dziennikarką i za wszelką cenę próbuje zdemaskować sławnego na całym Manhattanie mistrza w rozwiązywaniu kłopotów sercowych śledząc każdy krok Allegry. Miłość spada na Hitcha jak grom z jasnego nieba i w bohaterze zachodzi istna przemiana. Sara natomiast pozostaje nieustępliwa nie zdając sobie sprawy, że ten, którego szuka znajduje się tuż obok.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (TrueHD 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), tajski (Dolby Digital 5.1), portugalski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, chińskie, czeskie, estońskie, hiszpańskie, islandzkie, polskie, portugalskie, tajskie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 2.40:1

Czas: 118 minut
Rok produkcji: 2005