Hotelowa miłość - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Monolith
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł 49.90 zł
Jennifer Aniston ("Przyjaciele", "Kobiety pragną bardziej") oraz Steve Zahn ("Operacja Świt", "Sahara") i Woody Harrelson ("2012", "Skandalista Larry Flynt") w przekornej komedii romantycznej o wywracaniu życia do góry nogami.

 dts 

Tytuł oryginalny: Management
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Stephen Belber
Obsada: Woody Harrelson, Steve Zahn, Jennifer Aniston

Opis: Jennifer Aniston ("Przyjaciele", "Kobiety pragną bardziej") oraz Steve Zahn ("Operacja Świt", "Sahara") i Woody Harrelson ("2012", "Skandalista Larry Flynt") w przekornej komedii romantycznej o wywracaniu życia do góry nogami.
Sue (Jennifer Aniston) jest energiczną, poukładaną, stojącą twardo na ziemi przedstawicielką handlową. Podczas jednej z podróży służbowych trafia do przydrożnego motelu w małym prowincjonalnym miasteczku. W takim miejscu nie ma prawa wydarzyć się nic interesującego, a jednak los szykuje Sue małą niespodziankę.
Do drzwi jej pokoju puka syn właścicieli motelu, dzierżąc w dłoni mizernej jakości szampana. Mike (Steve Zahn) jest absolutnym przeciwieństwem Sue. To nieuporządkowany, naiwny romantyk, którego szczerość nie zna granic (tekst "masz świetny tyłek" skierowany do gościa motelu po 5 minutach znajomości jest dla niego czymś zupełnie naturalnym).
Na drugi dzień Sue wraca do swojego życia, którego częścią jest też jej ex-chłopak Jango (Woody Harrelson). A Mike... podąża za nią.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski lektor (DTS-HD MA 5.1), angielski (DTS-HD MA 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 1080p 16:9
Czas: 95 minut

Rok produkcji: 2008