Idź twardo: historia Deveya Coxa - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 119.00 zł 59.90 zł
Jedna z największych ikon w historii rocka, Dewey Cox miał wszystko: kobiety (ponad 411), przyjaciół (Elvisa i Beatlesów) i prowadził styl życia żywcem wzięty z rockowych piosenek - alkohol liczony w litrach i tabletki w kilogramach.

dd 

Tytuł oryginalny: Walk Hard: The Dewey Cox Story
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Jake Kasdan
Obsada: Kristen Wiig, Raymond J. Barry, Jenna Fischer, John C. Reilly, Chip Hormess, Conner Rayburn

Opis: Jedna z największych ikon w historii rocka, Dewey Cox miał wszystko: kobiety (ponad 411), przyjaciół (Elvisa i Beatlesów) i prowadził styl życia żywcem wzięty z rockowych piosenek - alkohol liczony w litrach i tabletki w kilogramach. Jednak przede wszystkim miał swoją muzykę, za sprawą której, z prostego wiejskiego chłopaka stał się jedną z największych amerykańskich legend rocka... To znaczy stałby się... gdyby Dewey istniał! Zobacz szaloną i zwariowaną komedię nawiązującą do najbardziej kultowych biograficznych filmów muzycznych! Przekonaj się, że kiedy chodzi o dobrego rocka, Dewey nie ma sobie równych!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, występ, sceny niewykorzystane, reportaże, zwiastuny i inne
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (DES 5.1), angielski (TrueHD 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, duńskie, estońskie, fińskie, greckie, hebrajskie, hindi, hiszpańskie, islandzkie, litewskie, niemieckie, norweskie, polskie, portugalskie, rumuńskie, słowackie, słoweńskie, szwedzkie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 2.40:1

Czas: 216 minut
Rok produkcji: 2007