Incredible Hulk - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
"Incredible Hulk" to rewelacyjna ekranizacja kultowej opowieści o jednym z najpopularniejszych superbohaterów. Od czasu przypadkowego napromieniowania naukowiec Bruce Banner (Edward Norton) szuka lekarstwa, które pozwoli mu uwolnić się od niezwykłego stanu, w jaki wpada pod wpływem silnego stresu.

dd pl pn

Tytuł oryginalny: The Incredible Hulk
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Louis Leterrier
Obsada: Edward Norton, Tim Roth, Liv Tyler

Opis: "Incredible Hulk" to rewelacyjna ekranizacja kultowej opowieści o jednym z najpopularniejszych superbohaterów. Od czasu przypadkowego napromieniowania naukowiec Bruce Banner (Edward Norton) szuka lekarstwa, które pozwoli mu uwolnić się od niezwykłego stanu, w jaki wpada pod wpływem silnego stresu. W takich chwilach Banner zmienia się bowiem w olbrzymiego zielonego mutanta - Hulka. Naukowiec jest na najlepszej drodze do znalezienia remedium, jednak wszystko może zostać utracone, kiedy pojawia się tajemnicze monstrum, które siłą przewyższa Hulka. W dodatku zielonego olbrzyma usiłuje schwytać armia, by wykorzystać jego moc do własnych celów. Banner musi dokonać ostatecznego wyboru - czy pozostać zwykłym naukowcem, czy raczej uwolnić niezmierzoną siłę, która tkwi w jego wnętrzu.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD 5.1), angielski (Dolby Digital 2.0), hiszpański (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), tajski (Dolby Digital 5.1), portugalski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, brazylijskie, bułgarskie, chińskie, chorwackie, czeskie, greckie, hebrajskie, hiszpańskie, islandzkie, polskie, rumuńskie, tajskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 2.35:1

Czas: 112 minut
Rok produkcji: 2008