Ja Irena i Ja - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Charlie Bailegates (Jim Carrey) od 17 lat służy w policji Rhode Island. Jest wzorowym obywatelem, pracuje ciężko, pomaga innym i z oddaniem wychowuje trzech synów. Niestety, Charlie cierpi na rozdwojenie jaźni - jego alter ego Hank, to bezwzględny agresywny typ, który nie przebiera w słowach, pije na umór i uwielbia perwersyjny seks.

dd5  

Tytuł oryginalny: Me, Myself and Irene
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Obsada: Robert Forster, Richard Jenkins, Chris Cooper, Anthony Anderson, Renee Zellweger, Jim Carrey, Mongo Brownlee, Jerod Mixon, Michael Bowman, Mike Cerrone

Opis: Charlie Bailegates (Jim Carrey) od 17 lat służy w policji Rhode Island. Jest wzorowym obywatelem, pracuje ciężko, pomaga innym i z oddaniem wychowuje trzech synów. Niestety, Charlie cierpi na rozdwojenie jaźni - jego alter ego Hank, to bezwzględny agresywny typ, który nie przebiera w słowach, pije na umór i uwielbia perwersyjny seks. Charlie i Hank nie mają ze sobą nic wspólnego. Do czasu... Gdy w ich życiu pojawia się piękna Irene Waters (Renne Zellweger), obaj zakochują się w niej bez pamięci. Teraz Charlie i Hank muszą stoczyć ze sobą bezpardonową walkę o jej względy. Który z nich wygra?

Dodatki: Commentary by Directors Bobby Farelly and Peter Farrelly, Deleted Scenes with Optional Directors'' Commentary, Behind the Scenes, Theatrical Trailers in HD
Format i język dźwięku: angielski (DTS-HD 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1), japoński (DTS-HD 5.1), portugalski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, chińskie, hiszpańskie, japońskie, koreańskie, portugalskie, tajskie
Format obrazu: 1080p 16:9, 1080p 2.35:1

Czas: 117 minut
Rok produkcji: 2000