Jaja W Tropikach - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Ben Stiller, Jack Black i Robert Downey Jr. przewodzą doborowej obsadzie w niebywale śmiesznej komedii Jaja w tropikach! Kiedy trójka największych gwiazd Hollywood wyrusza do Wietnamu, by nakręcić nowy, wojenny obraz, żaden z nich nie ma pojęcia jak bardzo realistyczne staną się zdjęcia.

dd2  

Tytuł oryginalny: Tropic Thunder
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Ben Stiller
Obsada: Ben Stiller, Jack Black, Robert Downey Jr., Nick Nolte

Opis: Ben Stiller, Jack Black i Robert Downey Jr. przewodzą doborowej obsadzie w niebywale śmiesznej komedii Jaja w tropikach! Kiedy trójka największych gwiazd Hollywood wyrusza do Wietnamu, by nakręcić nowy, wojenny obraz, żaden z nich nie ma pojęcia jak bardzo realistyczne staną się zdjęcia. Nieprzewidywalne i kontrowersyjne Jaja w tropikach to prawdziwy komediowy nokaut powodujący nieprzerwane salwy śmiechu" - Peter Travers, Rolling Stone.

Dodatki: bezpośredmo dostęp do scen, komentarze aktorów: Ben Stiller, Jack Black i Robert Downey Jr., próby / wpadki / improwizacje, reportaże z planu i nie tylko, zwiastun i dużo więcej!
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 2.1), angielski (TrueHD 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, greckie, hebrajskie, islandzkie, litewskie, łotewskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie, tureckie, ukraińskie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 16:9

Czas: 107 minut
Rok produkcji: 2008