Jane Eyre - 2xDVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Best Film
  • Weight: 0.2 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł 29.00 zł

Na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Charlotte Bronte.
Odcinek 1. Sierota Jane Eyre przeżywszy nieszczęśliwe dzieciństwo marzy o nowych doświadczeniach. Przyjmuje posadę guwernantki w Thornfield Hall, gdzie opiekuje się pełną życia francuską dziewczynką o imieniu Adele. Jane wkrótce...

dd2

Tytuł oryginalny: Jane Eyre
Wydanie: 2 DVD
Reżyseria: Susanna White
Obsada: Ruth Wilson, Toby Stephens, Francesca Annis

Opis: Na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Charlotte Bronte.
Odcinek 1. Sierota Jane Eyre przeżywszy nieszczęśliwe dzieciństwo marzy o nowych doświadczeniach. Przyjmuje posadę guwernantki w Thornfield Hall, gdzie opiekuje się pełną życia francuską dziewczynką o imieniu Adele. Jane wkrótce zaczyna czuć, że zakochuje się w ponurym i zapalczywym panu domu - Rochesterze. Udaje się go jej ocalić z przerażającego pożaru i odkrywa, że za murami Thornfield Hall kryje się wiele niesamowitych tajemnic.
Odcinek 2. Jane wraca znad łoża śmierci ciotki i odkrywa, że pan Rochester zaleca się do pięknej Blanche Ingram. Okazuje się, że to jednak Jane jest naprawdę bliska panu Rochesterowi. Gdy wszystko zdaje się szczęśliwie układać i zbliża się data ślubu, zza oceanu przybywa tajemniczy gość, ujawniając przeszłość pana domu i uniemożliwiając małżeństwo. Jane odchodzi. Nie mając grosza przy duszy, znajduje schronienie u pastora i jego rodziny. Tam odkrywa także głęboko ukrywaną tajemnicę własnej przeszłości.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 2.0), angielski (Dolby Digital 2.0)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9
Czas: 170 minut

Rok produkcji: 2006