Jerry Maguire - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Bohaterem filmu jest świetnie zarabiający agent sportowy. Pewnego dnia buntuje się przeciwko zakłamaniu, bezduszności i zachłanności ludzi z branży. W jednej chwili traci pracę, przyjaciół i klientów. Maguire nie zamierza się jednak poddawać... To film reżysera U progu sławy z Tomem Cruisem i Oscarowym Cubą Goodingiem Jr. W swojej pierwszej głośnej roli wystąpiła w Jerrym Maguire Renee Zellweger.

dd 

Tytuł oryginalny: Jerry Maguire
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Cameron Crowe
Obsada: Bonnie Hunt, Jay Mohr, Tom Cruise, Renee Zellweger, Jonathan Lipnicki, Cuba Gooding Jr., Ivana Milicevic, Mark Pellington, Kelly Preston, Regina King, Jerry OConnell, Todd Louiso, Jeremy Suarez

Opis: Bohaterem filmu jest świetnie zarabiający agent sportowy. Pewnego dnia buntuje się przeciwko zakłamaniu, bezduszności i zachłanności ludzi z branży. W jednej chwili traci pracę, przyjaciół i klientów. Maguire nie zamierza się jednak poddawać... To film reżysera U progu sławy z Tomem Cruisem i Oscarowym Cubą Goodingiem Jr. W swojej pierwszej głośnej roli wystąpiła w Jerrym Maguire Renee Zellweger.

Dodatki: Commentary, Deleted and alternate scenes, "How to be a sports agent" - featurette, Photo gallery, Blooper reel
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (TrueHD 5.1), włoski (TrueHD 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, duńskie, greckie, hebrajskie, hindi, islandzkie, norweskie, polskie, rumuńskie, słoweńskie, szwedzkie, tureckie, węgierskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 1.85:1

Czas: 138 minut
Rok produkcji: 1996