Kilerów dwóch - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Best Film
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 26.90 zł
Były taksówkarz, Jerzy Kiler, zakłada fundację charytatywną, wspomagającą budżet państwa. Staje się popularną postacią życia publicznego, przyjaźni się z Papieżem, Owsiakiem, Clintonem, grywa w tenisa z prezydentem. Tymczasem Siara nasyła na niego płatnego mordercę, Szakala. Z więzienia wychodzi senator Lipski. Rozpoczyna się pościg za Jerzy Kilerem.

dd5  FILM POLSKI

Tytuł oryginalny: Kiler-ów 2-óch
Wydanie: 1 DVD

Ulubiona komedia Polaków powraca w drugiej odsłonie.

Jerzy Kiler nie pamięta już, że całkiem niedawno był zwykłym kierowcą. Teraz robi biznesy, zakłada fundację charytatywna i gra w tenisa z samym prezydentem. Podoba mu się jego nowe życie, zwłaszcza, że i sprawy sercowe idą w dobrym kierunku. Jednak nad jego głową zbierają się czarne chmury - Siara nasyła na niego Szakala, płatnego mordercę a z więzienia wychodzi senator Lipski, z którym też ma na pieńku.
(BF)
 
Kategoria: komedia
Czas trwania: 117 min.
Obsada: Cezary Pazura, Janusz Rewiński, Jerzy Stuhr, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Figura, Jan Englert, Jolanta Fraszyńska, Marek Kondrat, Krzysztof Kiersznowski, Peter J. Lucas, Jan Machulski, Olaf Lubaszenko, Stefan Friedmann, Marcin Dorociński, Michał Milowicz, Franciszek Trzeciak, Szymon Majewski, Zdzisław Ambroziak, Witold Pyrkosz
Reżyseria: Juliusz Machulski
Scenariusz: Juliusz Machulski, Ryszard Zatorski
Muzyka: Kuba Sienkiewicz
Dodatki:

    Wywiady
    Na planie

Rok produkcji: 1999
Data premiery: 4.12.2015
Dźwięk: DOLBY DIGITAL 5.1/2.0
Wersja językowa: polska
Format obrazu: 4:3