Kiler - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Best Film
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 26.90 zł

Jak pech to pech! Warszawski taksówkarz Jurek Kiler zostaje rozpoznany przez komisarza Rybę jako najniebezpieczniejszy płatny morderca i ląduje za kratkami. Z więzienia wyfruwa jeszcze szybciej, gdyż potrzebuje go - jako specjalistę od brudnej roboty - szef stołecznej mafii, Siara. Jak pech to pech! Każdy chce żyć, więc z gruntu uczciwy Kiler przyjmuje zlecenie na usunięcie niewygodnego wspólnika. Na wszelki wypadek przyjmuje kontrakt i na Siarę. Wystarczy jednak parę zręcznych ruchów, miła dziewczyna u boku i... Jak pech to pech! Jaki pech? Ta gotówka to samo szczęście w nieszczęściu.

 FILM POLSKI

Tytuł oryginalny: Kiler
Wydanie: 1 DVD

Siara - i wszystko jasne.

Największy hit polskiego kina lat 90-tych, dzięki któremu Cezary Pazura stał się królem polskich komedii.
Plejada gwiazd w jednej z najlepszych produkcji Juliusza Machulskiego.

Jurek Kiler, nieśmiały i dość pechowy taksówkarz pomyłkowo zostaje uznany za zawodowego mordercę. Za nic nie może przekonać komisarza Ryby (genialny Jerzy Stuhr), że to tylko przypadkowy zbieg okoliczności. Odbity z więzienia przez ludzi Siary szefa mafii, Jurek zostaje oficjalnie kilerem i musi odnaleźć się w przestępczym światku. Jeden błąd pociąga za sobą całą serię zwariowanych pomyłek.
(BF)
 
Kategoria: komedia
Czas trwania: 104 min.
Obsada: Cezary Pazura, Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Stuhr, Janusz Rewiński, Katarzyna Figura, Jan Englert, Krzysztof Kiersznowski, Marek Kondrat, Jan Machulski, Sławomir Sulej, Piotr Wawrzyńczak, Sławomir Orzechowski, Szymon Majewski, Paweł Deląg, Marcin Figurski, Maciej Kozłowski, Władysław Komar, Lech Dyblik, Olaf Lubaszenko, Paweł Wawrzecki, Mirosław Zbrojewicz
Reżyseria: Juliusz Machulski
Scenariusz: Piotr Wereśniak
Muzyka: Kuba Sienkiewicz
Dodatki:

    Wywiady
    Złota Kaczka

Rok produkcji: 1997
Data premiery: 4.12.2015
Dźwięk: DOLBY DIGITAL 2.0
Wersja językowa: polska, audiodeskrypcja dla osób niewidomych i słabowidzących
Napisy: angielskie
Format obrazu: 4:3