Kłamca, kłamca - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł 49.90 zł

ddp

 

Tytuł oryginalny: Liar, liar
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Tom Shadyac
Obsada: Swoosie Kurtz, Jim Carrey, Jennifer Tilly

Opis: Prawda cię wyzwoli...albo wpakuje w poważne kłopoty. Od początku do końca doskonała zabawa, którą gwarantuje genialny komik Jim Carrey, występujący w kolejnym obrazie twórcy filmu Gruby i chudszy. Fletcher Reede to błyskotliwy adwokat i nałogowy kłamca. Kiedy jego 5-letni syn zdmuchuje świeczki na urodzinowym torcie, ma tylko jedno życzenie: żeby tata nie kłamał choć przez jeden dzień. Życzenie nieoczekiwanie spełnia się i Fletcher odkrywa, że jego największy dar - dar wymowy - staje się jego największym problemem. Mówienie prawdy sprowadzi na niego wiele kłopotów, zarówno w pracy, jak i w życiu rodzinnym. Zwłaszcza, gdy będzie próbował powstrzymać swoją byłą żonę Audrey przed przeprowadzką do Bostonu.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: niemiecki (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), włoski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), japoński (Dolby Digital 5.1), portugalski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, brazylijskie, duńskie, fińskie, francuskie, greckie, hiszpańskie (LA), holenderskie, japońskie, kastylijskie, koreańskie, niemieckie, norweskie, polskie, portugalskie, szwedzkie, tajlandzkie, tureckie, włoskie
Format obrazu: 16:9

Czas: 86 minut