Klik: I robisz co chcesz - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Architekt Michael Newman(Adam Sandler) to prawdziwy pracoholik - nie ma czasu dla swojej pięknej żony (Kate Beckinsale) I dla dzieci. Najważniejsze dla niego do zrobić wrażenie na wiecznie niezadowolonym szefie i zdobyć upragniony awans. Gdy spotyka Mortyego (Christopher Walken) pewnego zwariowanego sprzedawcę dostaje wreszcie odpowiedź na swoje modły.

dd5

Tytuł oryginalny: Click 
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Frank Coraci
Obsada: Adam Sandler, Christopher Walken, Kate Beckinsale

Opis: Architekt Michael Newman(Adam Sandler) to prawdziwy pracoholik - nie ma czasu dla swojej pięknej żony (Kate Beckinsale) I dla dzieci. Najważniejsze dla niego do zrobić wrażenie na wiecznie niezadowolonym szefie i zdobyć upragniony awans. Gdy spotyka Mortyego (Christopher Walken) pewnego zwariowanego sprzedawcę dostaje wreszcie odpowiedź na swoje modły.
Za sprawą magicznego pilota może sterować swoim życiem. Jedno kliknięcie na odpowiedni guzik i już przewija kłótnie z żoną, ścisza ujadającego psa czy zatrzymuje gderającego szefa. Michael jest zachwycony nowym gadżetem. Nie widzi jednak, że to pilot zaczyna kierować nim, a nie on pilotem. Michael zaczyna doceniać i akceptować zwykłe życie, gdy nie jest w stanie powstrzymać urządzenia, które decyduje, których zdarzeń doświadczy w życiu, a które go ominą.

Dodatki: komentarze twórców i aktorów, Sceny niewykorzystane, Dodatek ukryty, Reportaże, Zwiastuny
Format i język dźwięku: angielski (PCM 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, czeskie, duńskie, fińskie, greckie, hebrajskie, hindi, holenderskie, norweskie, polskie, szwedzkie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 1.85:1

Czas: 103 minut
Rok produkcji: 2006