Kocham Cię Beth Cooper - DVD

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 29.90 zł
Gdy Denis Cooverman - największy frajer w liceum, podczas swojej mowy pożegnalnej ogłosił swoją miłość do Beth Cooper - najpopularniejszej dziewczyny w szkole, wszyscy... cóż... oniemieli.

dd

Zdjęcia oraz zwiastun filmowy znajdziesz tutaj : Kocham Cię Beth Cooper - Blu-ray

Tytuł oryginalny: I Love You Beth Cooper
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Chris Columbus
Obsada: Hayden Panettiere, Samm Levine, Alan Ruck, Cynthia Stevenson, Shawn Roberts, Lauren Storm, Jack Carpenter

Opis: Gdy Denis Cooverman - największy frajer w liceum, podczas swojej mowy pożegnalnej ogłosił swoją miłość do Beth Cooper - najpopularniejszej dziewczyny w szkole, wszyscy... cóż... oniemieli. Jednak prawdziwym szokiem jest wizyta Beth oraz jej dwóch najlepszych przyjaciółek w domu Denisa, podczas której zamierzają pokazać mu jak bawi się fajna młodzież. Uśmiejesz się do łez patrząc jak Denis próbuje nadążać za Beth, starając się jednocześnie trzymać z dala od jej maniakalnego ex-chłopaka Kevina oraz jego agresywnych kumpli. Zobacz jak przezabawny związek Denisa i Beth przenosi się na całkowicie inny poziom oraz skandaliczne alternatywne zakończenie, którego nie mogłeś zobaczyć w kinie!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, alternatywne zakończenie, sceny niewykorzystane
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, greckie, hebrajskie, islandzkie, polskie, portugalskie, rumuńskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 16:9, 1.85:1
Czas: 102 minut

Rok produkcji: 2009