Kolekcjoner kości - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Seryjny morderca zabija kolejne ofiary. Na miejscach zbrodni pozostawia ślady, które mają naprowadzić policję na jego trop. Jedynym człowiekiem, który może go powstrzymać jest Lincoln Rhyme (Denzel Washington), niegdyś czołowy detektyw w kraju. Po tragicznym wypadku, który na zawsze zmienił jego życie, Rhyme jest przykuty do łóżka i może jedynie obserwować niudolne poczynania swoich kolegów.

dd 

Tytuł oryginalny: The Bone Collector
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Phillip Noyce
Obsada: Michael Rooker, Leland Orser, Denzel Washington, Angelina Jolie, Luis Guzman, Queen Latifah, Mike McGlone

Opis: Seryjny morderca zabija kolejne ofiary. Na miejscach zbrodni pozostawia ślady, które mają naprowadzić policję na jego trop. Jedynym człowiekiem, który może go powstrzymać jest Lincoln Rhyme (Denzel Washington), niegdyś czołowy detektyw w kraju. Po tragicznym wypadku, który na zawsze zmienił jego życie, Rhyme jest przykuty do łóżka i może jedynie obserwować niudolne poczynania swoich kolegów.

Los styka go z młodą policjantką Amelią Donaghy (Angelina Jolie), która staje się jego oczami i uszami dostarczając mu kolejnych dowodów. Ślady wskazują, że morderca bawi się z policją w kotka i myszkę. Rhyme i Amelia mają niewiele czasu by odpowiedzieć na pytanie, kim jest i dlaczego zabija. W przeciwnym bowiem razie ich pierwsza wspólna sprawa może się okazać ostatnią.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, komentarz reżysera, reportaż z planu filmowego, filmografie aktorów i reżysera
Format i język dźwięku: niemiecki (TrueHD 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (TrueHD 5.1), włoski (TrueHD 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, duńskie, fińskie, greckie, hebrajskie, hindi, holenderskie, islandzkie, niemieckie, norweskie, polskie, rumuńskie, słowackie, szwedzkie, tureckie, węgierskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 2.40:1

Czas: 114 minut
Rok produkcji: 1999