Króliczek - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Kiedy Shelley (Anna Faris), ulubiony króliczek rezydencji zostaje wyrzucona z najbardziej popularnego domu w mieście, nie trudno zgadnąć jak szybko zagubi się w dziczy Beverly Hills.

dd 

Tytuł oryginalny: House Bunny
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Fred Wolf
Obsada: Anna Faris, Emma Stone, Hugh M. Hefner

Opis: Samorząd studencki zmieni się nie do poznania!

Kiedy Shelley (Anna Faris), ulubiony króliczek rezydencji zostaje wyrzucona z najbardziej popularnego domu w mieście, nie trudno zgadnąć jak szybko zagubi się w dziczy Beverly Hills. Wszystko zmienia się z chwilą, gdy 27-latka poznaje świat stowarzyszenia studenckiego Zeta Alpha Zeta. Tu znajduje nowy dom, w którym wreszcie będzie mogła wykorzystać wszystkie swoje talenty. Po spotkaniu z pewnym przystojniakiem króliczek wie również, że ma powód do flirtów i być może szansę na normalne życie. Rozpoczyna się komiczny wyścig, wystarczy tylko przeobrazić pozostałe dziewczyny i stworzyć z Zety najbardziej gorące stowarzyszenie na kampusie, zanim władze uniwersytetu zamkną je na dobre. Zamieszkaj z Króliczkiem i śmiej się do utraty tchu!

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: węgierski (TrueHD 5.1), czeski (TrueHD 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (TrueHD 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), ukraiński (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, greckie, hebrajskie, hindi, islandzkie, litewskie, polskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie, tureckie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 2:40.1

Czas: 97 minut
Rok produkcji: 2008