Księżna - DVD + książka

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Best Film
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Unavailable
  • 9.90 zł
Są co najmniej trzy powody dla których trzeba obejrzeć ten film.........

dd

Galerię zdjęć i zwiastun zobacz TUTAJ 

Tytuł oryginalny: The Duchess
Wydanie: 1 DVD
Kategoria: Dramat
Reżyseria: Saul Dibb
Obsada: Keira Knightley, Ralph Fiennes, Charlotte Rampling, Dominic Cooper

Opis: Są co najmniej trzy powody dla których trzeba obejrzeć ten film. Jest więc urzekająco piękna, opowiedziana z niespotykaną dotąd pasją historia, jest również genialna, wcielająca się w główną rolę Keira Knightley i w końcu jest Oscar 2009 za Najlepsze Kostiumy. Cóż może być lepszą rekomendacją dla filmu kostiumowego? Jest to po prostu prawdziwy majstersztyk, zrobiony z niewiarygodnym rozmachem i nieprawdopodobną dbałością o szczegóły.
Księżna Georgiana Cavendish (Keira Knightley) wiodła ekstrawaganckie, pełne politycznych i miłosnych intryg życie. Już jako szesnastolatka wyróżniała się wśród innych arystokratek urodą i wdziękiem. Udało się jej zwrócić uwagę samego księcia Devonshire (Ralph Fiennes). Perspektywa małżeństwa z tak wysoko postawionym człowiekiem i możliwość awansu społecznego, sprawiły że Georgiana odrzuciła zakochanego w niej Charlesa Greya. Jednak wbrew jej wyobrażeniu życie u boku Księcia nie przypominało bajki, a młoda Księżna szybko poznała gorzki smak życia na dworze. To historia niezwykłej kobiety, która była uwielbiana i znana z tego, że chciała być wierna swojej namiętności, historia kobiety, która musiała zapłacić za to wysoką cenę.

Dodatki: wersja filmu, którą można odtworzyć na urządzeniach: iPhone i iPod, książka, zwiastun kinowy, z planu filmowego
Format i język dźwięku: polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: polskie
Format obrazu: 16:9

Rok produkcji: 2008